Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 197 kg és 167 cm-es vagyok...

197 kg és 167 cm-es vagyok leszeretnék fogyni, többi len? T

Figyelt kérdés
Legalább 100 kg-ot , hogy jól érezzem magam. Hogy fogyak le?

2012. máj. 15. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Komolyan annyi vagy??

Menj orvoshoz szerintem. Elsősorban szerintem lehetetlen, hogy annyit ettél, hogy így meghíztál, biztos valami betegség áll a háttérben. Másrészt pedig, ekkora súlyvesztéshez szerintem kell orvosi segítség és aszisztálás. Nem lehetetlen!

2012. máj. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha ez vicc akkor csaszarmetszes :)

Ha nem akkor atkins

2012. máj. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Imádkozz!
2012. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vedd le a nyakadból a másik embert....
2012. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Átkéne álnod egészségesebb étkezésre. Valamint beszélhetsz egy orvossal is, esetleg tanácsot kérhetsz egy személyi edzőtől valamelyik konditeremben. Akár telefonon keresztül akár személyesen. Itt az internet. Vaterán tán még tanácsot is lehet vásárolni személyi edzőtől valami 2-3 ezer forintért. Sok siker!
2012. jún. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hova a bánatba konditermezzen majd 200 kilósan??? Séta bőven megteszi.
2012. jún. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem azt mondtam hogy kondizzon hanem kérjen tanácsokat egy személyi edzőtől..amit esetleg egy konditeremben talál. Elvileg tudnak segiteni étkezési mozgási tanácsokban..
2012. jún. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az durva... hogy a fenébe hagytad el így magad ember? ... szerintem ez már egyedül nem menne... kérj segítséget edzőtől/orvostól
2012. júl. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!