Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit csináljak másként?

Mit csináljak másként?

Figyelt kérdés

Alapvetően jó kedvűen kelek fel tettre készen.

Minden reggel gyümölccsel kezdem a napomat. De amikor gyümölcs után elkezdek rendesen enni szénhidárot utána nagyon álmos és egyre josszabb kedvem lesz. Miért van ez?

Nem igazán a 90 napos diétát követem, mert tej érzékeny vagyok és a húst sem szeretem annyira így nem tartok fehérje napot és gyümölcs napot se.



#rossz-közérzet
2012. máj. 23. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy érted, egyáltalán nem eszel fehérjét? Ha ez a helyzet, az nagy hiba.
2012. máj. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de szoktam pl egy héten 2X
2012. máj. 23. 15:23
 3/6 A kérdező kommentje:
de sok olajosmagot eszem
2012. máj. 23. 15:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Átlagemberek esetében testsúlykilogrammonként 0,8 gramm fehérje a javasolt mennyiség naponta. Húst nem eszel, tejet nem iszol, így nehéz...
2012. máj. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
egészségesen étkezem kölest, barnarizst, hajdinát szoktam leginkább enni sok zöldséggel meg telitetlen olajokat
2012. máj. 23. 15:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Egészséges hallal csirkével tojással meg túróval lenne.

Az emésztés is sok energiába kerül és nem igazán tudom a hátterét, de azt hallottam hogy bizonyos szénhidrátokat nem tudunk olyan hatékonyan megemészteni. És ez egyénenként változik, én pl akkor leszek álmos és levert ha tele eszem magam zabpehellyel. Ki kell próbálgatnod melyik kajáktól jön ez elő és azokat mértékkel fogyasztani, nem pedig önálló étkezésként.

2012. máj. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!