Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki próbálta már a 90...

Valaki próbálta már a 90 napos diétát? Tapasztalata?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm! :)
2012. máj. 23. 20:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én próbáltam ,de csk súlytartásra volt jó.
2012. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az évfolyamtársam kipróbálta 14 kilót fogyott is tőle, és mind vissza is jött neki, pedig amúgy edzésmániás a csaj.
2012. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom, hogy mit csináljak :S Ráadásul nekem alul működik a pajzsmirigyem és elég nehéz e mellett súlycsökkenést elérni :( Azért köszönöm még egyszer! :)
2012. máj. 23. 20:41
 4/15 anonim ***** válasza:
Kérd ki a házidokid tanácsát! És mellette sportolj is. Tudom hogy nehéz pajzsmirigy alul működéssel, de valahogy csak tudnak rajtad segíteni! Szurkolok neked :)
2012. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy! :) Igazából próbálok minden nap min.30 percet tornázni itthon... és nyáron is bringázni szoktam! Ezzel a részével nincs gond! :D
2012. máj. 23. 20:55
 6/15 anonim ***** válasza:

Az egyik legnagyobb baromság a világon. Semmi tudományos alapja nincsm de tényleg zéró. Hagyd a csudába.

Ismerek én is olyat, aki csinálta, fogyott is pár kilót, de egyből visszaszedte.

Inkább véassz ésszerű, könnyen betartható diétát. Egyél sok fehérjét, zöldségeket, kevesebb szénhidrátot, édeset, liszteset, zsírost ne nagyon. Maradj 1400-1500 kalória körül(vagy inkább sázmold ki pontosan, hogy neked mennyi kell a fogyáshoz) Ha mozogsz is pikk pakk leszaladnak a kilókk(heti 0.5-1)

2012. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen Neked is!:) Akkor szerintem hanyagolom ezt a dolgot!
2012. máj. 24. 00:27
 8/15 anonim ***** válasza:
2012. máj. 24. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Smartguy86 ***** válasza:

Önsanyargatásnak semmi értelme. Ez a diéta egy nonszensz.


Olvass:

[link]

[link]

[link]

[link]


Ha tényleg a pajzsmirigyeddel van gond, akkor a több edzés, egészséges kaja rendbe tehet, de nehéz dolgod lesz szóval kitartónak kell lenni.

2012. máj. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igazából 6 éve diagnosztizálták ezt a betegséget nálam, de szerencsére 4 éve (gyógyszernek is köszönhetően) tartom a súlyomat, aminek nagyon örülök! :) Amúgy vegetáriánus vagyok, tehát próbálok egészségesen élni! :)
2012. máj. 24. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!