Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

Fehérjenapon lehet enni barnakenyérrel felvágottat?

És ha lehet akkor vajjal meg lehet kenni,vagy majonézet tenni rá esetleg?:)

2012. máj. 24. 15:18  Privát üzenet  

A válaszok
Persze hogy lehet, azzal ne foglalkozz hogy mennyi kalóriát viszel be, vagy hogy a különböző tápanyagokat hogyan hasznosítja a szervezeted, miből mikor lesz zsír és mikor nem. Csak annyival kell foglalkozni hogy az egyébként tarthatatlan és értelmetlen szétválasztós rendszert, bármekkora baromság is, anélkül csináld végig hogy megértenéd a lényegét és akkor fogyni fogsz.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2012. máj. 24. 18:22 Privát üzenet

Előző választ lefordítom: NEM.

A kenyér szénhidrát. Vajat és majonézet - elvileg - ehetsz mellé, csak ne lepődj meg a WC-n töltött időn :)

21F

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2012. jún. 8. 14:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A második fehérjenapon vagyok, de családi szülinapon ettem 1 szelet tortát. Kell tennem valamit emiatt? És víznapot tarthatok többször?
Fagyasztott túrógombócot lehet enni fehérjenapon?
Fehérjenapon ehetek rántotthúst?
Fehérjenapon tényleg lehet enni 1-1 szelet kenyeret ebédhez és vacsorához?
Fehérjenapon miért nem ehetem degeszre magam, ha a fehérje ugyis az izmoknak kell?
Fehérjenapon vacsira ehetek egy kis eperhabot? Nagy baj lenne mivel gyümölcs s délután enném?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!