Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi történik, ha kihagyok egy...

Mi történik, ha kihagyok egy gyümölcsnapot? Mennénk haza anyukámékhoz (300km) és biztosan fog készülni. Nem láttam már 1,5 hónapja és nem akarom megbántani. A többi napot még tudom válogatni, de a gyümölcsnapot nem igazán.

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha addig még van időd,akkor tarts víznapot,az előtte lévő gyümölcsnap után,és akkor mindjárt fehérje napra esik :) És nem kell magadtól megtagadni a finom húsokat
2009. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 gyüminapról lenne szó.Jövőhét pénteken megyünk,vasárnap lenne a gyümi nap.
2009. júl. 1. 10:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Víznapra van vmi tippetek ,hogy tuti kibirjam????Mert nem hangzik vmi fényesen.Eddig egyikkel sem volt bajom,de ettől félek.
2009. júl. 1. 10:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem is csak azzal van problémám :( Nem is tartottam még eddig. Nem éri meg nekem, aza 10-15 dkg, nem éhezek egésznap. Mondjuk,hogyha gyümölcsnapon kicsit "vétkeznél",ennél,ebből is,abból is,egy picikét,nem lenne semmi bajod. Sőt,kicsit még be is csapnád a szervezeted,hogy van elég szénhidrát-fehérje bevitel,és jobban fogynál. Nekem volt olyan, mikor anya születésnapja volt, nekem meg pont keményítőnapom.. Ettem én rendesen, a rizst zöldségekkel délelőtt,de utánna mikor hozták a sok tortát,süteményt,húst, azt mondtam hogy Na jó! inkább hízzak tőle 1kilót,mint bánjam másnap,hogy semmiből nem ettem. Ettem mindenből egy kicsit, 1 kis szelet torta, pár szelet hús, majonézes kukorica, üdítők,koktélok, másnap reggel semmivel nem voltam több. Megnéztem magam 1hét múlva, Nahátnahát, lement még 1kiló! Ne fogd fel drasztikusan! Egyél csak,mindenből keveset,ha félsz a víznaptól,és kész. Hidd el, 1nap,ide oda, nem számít :) Hidd el, ezen nem kell morfondírozni,nálam is (és a diétázók 95%ánál) előfordul.

2009. júl. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elírtam, délután ettem zöldséget rizzsel, este pedig a többit ! Bocsi :D
2009. júl. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz,hogy csak simán kihagyom.A 3. után nem a 4.lesz hanem az első.Majd lesz vhogy.Nem hiszem,hogy annyira nagyon befolyásolná a dolgokat.Vagy mégis? :S
2009. júl. 1. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!