Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 2hete csinálom a 90napos...

2hete csinálom a 90napos diétát. Sikerült lemennem 74röl 72kgra. Aztán hétfötöl ujra 74kg vagyok. Miért van ez? Hogyan tudnék lefogyni? Már mindent probáltam.

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


a hosszú kommentre mutat a link direkt, de érdemes a cikkhez is fel görgetni

2012. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

jaj csak valaki torolné mar el a foldrol a 90napos dietat..sok tudatlan ember belekezd, de azt sem tudjak, h mire is vallalkoztak!!

Ha belegondolsz az egesz diétaban csak a FEHÉRJE NAP ér valamit, serkenti az anyagcserét, fogysz és nem izombol!! A SZENHIDRAT, KEMENYITO illetve VITAMIN NAPOK, azok csak hízlalnak, hisz csupa olyan dolgokat eszel amiket a szervezet elraktároz zsírként, tehat fogyokura alatt a lisztes cukros zsíros dolokat kerulni kell, te meg éppen azokkal taplalod a zsírpárnákat!!

A fogyás titka a fehérjebevitel, sok rost, tehat zoldségek, és sok sok víz!!! és persze a mozgás!!

De ha jot akarsz magadnak, akkor a 90napos dietat ahogy kezdted ugy be is fejezed, és inkabb fehérjét eszel!!

2012. jún. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
December óta tornáztam napi 30percet.napi 2-3liter vizet iszok.eddig nem ettem lisztes,cukros dolgokat és nem fogytam 1kg-t se.probáltam a norbis kaját is.járok akupunktúrára.5hónap eredménye =0
2012. jún. 6. 22:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor menj el pajzsmirigyet kivisgaltatni!!! mert ha valaki elhagyja a lisztes cukro zsírokat, akkor eleve nem taplalod a zsírtartományt és elkezdene bomlani, de ha nalad ez nem így van, akkor vagy nem jol csinalod a dolgokat és nemtartod be megengedett mennyiségeket, vagy menj el endokrinologushoz..
2012. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval! Nekem bizony így derült ki, hogy autoimmun pajzsmirigygyulladásom van!
2012. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#1 köszi a linket, még nem olvastam, de jól összefoglalja miért hülyeség a 90 napos. Alapmű :D
2012. jún. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó a link! :-D Egy az egyben mehetne a nőklapjába... lenne nagy hümmögés. :-D "jajj, nincs szénhidrátnap, jajj nem ehetek krémest, most mi lesz..."
2012. jún. 26. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KisKox99 válasza:
39%
18 óra útán ne egyél és fussál vagy biciklizzél ja és ne egyél minden étkezésel zsírosat vagy kenyeret .
2012. jún. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!