Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

2hete csinálom a 90napos diétát. Sikerült lemennem 74röl 72kgra. Aztán hétfötöl ujra 74kg vagyok. Miért van ez? Hogyan tudnék lefogyni? Már mindent probáltam.

Keress kérdéseket hasonló témákban: 90 napos, diéta

2012. jún. 6. 20:37  Privát üzenet  

A válaszok

[link]

a hosszú kommentre mutat a link direkt, de érdemes a cikkhez is fel görgetni

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2012. jún. 6. 20:57 Privát üzenet

jaj csak valaki torolné mar el a foldrol a 90napos dietat..sok tudatlan ember belekezd, de azt sem tudjak, h mire is vallalkoztak!!

Ha belegondolsz az egesz diétaban csak a FEHÉRJE NAP ér valamit, serkenti az anyagcserét, fogysz és nem izombol!! A SZENHIDRAT, KEMENYITO illetve VITAMIN NAPOK, azok csak hízlalnak, hisz csupa olyan dolgokat eszel amiket a szervezet elraktároz zsírként, tehat fogyokura alatt a lisztes cukros zsíros dolokat kerulni kell, te meg éppen azokkal taplalod a zsírpárnákat!!

A fogyás titka a fehérjebevitel, sok rost, tehat zoldségek, és sok sok víz!!! és persze a mozgás!!

De ha jot akarsz magadnak, akkor a 90napos dietat ahogy kezdted ugy be is fejezed, és inkabb fehérjét eszel!!

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2012. jún. 6. 20:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

December óta tornáztam napi 30percet.napi 2-3liter vizet iszok.eddig nem ettem lisztes,cukros dolgokat és nem fogytam 1kg-t se.probáltam a norbis kaját is.járok akupunktúrára.5hónap eredménye =0

# 3/8Időpont 2012. jún. 6. 22:23 Privát üzenet
akkor menj el pajzsmirigyet kivisgaltatni!!! mert ha valaki elhagyja a lisztes cukro zsírokat, akkor eleve nem taplalod a zsírtartományt és elkezdene bomlani, de ha nalad ez nem így van, akkor vagy nem jol csinalod a dolgokat és nemtartod be megengedett mennyiségeket, vagy menj el endokrinologushoz..

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2012. jún. 6. 22:29 Privát üzenet
Egyetértek az előttem szólóval! Nekem bizony így derült ki, hogy autoimmun pajzsmirigygyulladásom van!

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2012. jún. 7. 18:21 Privát üzenet
#1 köszi a linket, még nem olvastam, de jól összefoglalja miért hülyeség a 90 napos. Alapmű :D

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2012. jún. 25. 10:14 Privát üzenet
Jó a link! :-D Egy az egyben mehetne a nőklapjába... lenne nagy hümmögés. :-D "jajj, nincs szénhidrátnap, jajj nem ehetek krémest, most mi lesz..."

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2012. jún. 26. 04:07 Privát üzenet
KisKox99 nevű felhasználó válasza:

18 óra útán ne egyél és fussál vagy biciklizzél ja és ne egyél minden étkezésel zsírosat vagy kenyeret .

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 23%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2012. jún. 26. 13:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Light joghurt jó vacsorára? Egy ideig ettem natúr joghurtot de nem jön be az íze pedig fahéjjal is próbáltam :/
Ultra Fat Burner - Kombinált felszívódású zsírégetőt próbáltam már valaki?
Barátnőm úgy fogyott le 5 kilót 1hónap alatt, hogy heti egyszer megeszik egy kis kanál étolajat, ami meghajtja, és kitisztul. Próbáltam lebeszélni, de hajthatatlan, ez káros számára?
16 vagyok lány sportolok evés után mindig wc (nagydolog) próbáltam hánytatni magamat nem ment. Keveset eszek. Szinte mindig szédülök fázok fáradékony vagyok. Nem szeretem ahogy...
Holnap ebédre egy általam kitalált brokkolikrémlevest szertnék főzni, még nem próbáltam, de szerintetek jól lakhatok tőle?
Megérné-e váltani a 90 napos diétára? Még sosem próbáltam, de már egy-két hónapja gondolkodom rajta! Hatásos? Én 2,5 hónap alatt fogytam Norbi módszerével 11 kg-ot! Megmaradnak a...

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!