Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan tudnék minél hamarabb...

Hogyan tudnék minél hamarabb lefogyni?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok nem valami magas és dundi. Eléggé érett vagyok sokan mondják hogy lehet e miatt, ez vigasztalt egy darabig de most már nem. Szeretnék lefogyni valahogy van szobabiciklim 1 hete próbálgatom több-kevesebb sikerrel.Van valakinek valami diéta rendje vagy nem tudom mi...?Vagy hogyan próbálkozzak de úgy kéne hogy a szüleim ne tudják meg mert nem szeretik az ilyesmi dolgokat de engem ideges ez a plusz 10-15 kiló :( vagy vegyek diétás ennivalót vagy mégis mit tegyek? (főleg comból szeretnék fogyni)

2012. jún. 9. 19:34
 1/7 anonim válasza:
a zsírégetés főleg az intenzív mozgástól indul be. én a futást ajánlom,de a szobabicikli se rossz kezdésnek + kevesebb zsíros étel :)
2012. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2012. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

beachbodyt ajánlom.ez egy kardio edzésprogram két hónapos, de TÉNYLEG tökéletes alakot varázsol.(bnöm tapasztalata) De a kitartás tényleg nagyon fontos. ncore.cc-ről letölthető, ha nem tudod a módját, hogyan kell ezt letölteni kérj segítséget valakitől. Nekem is a nővérem töltötte le:) Sok sikert. énis most kezdtem el, de rengeteg a programom még a jövöhét végéig, ha esetleg van kedved ugymond közösen csinálni, irj a novevo97@citromail.hu -ra. :))

15/L

2012. jún. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Budapesten de miért? na mind1
2012. jún. 10. 10:52
 5/7 anonim válasza:

először is sokszor kisadagos evés(nem folyamatos, mondjuk 2 óránként pár falat, max 5), a gyomrod összeszűkül, nem leszel folyamatosan éhes, próbálj mozog, kenyeret, cukrot akár teljesen elhagyni, és az éhséget egy korty tej kivállóan csillapítja: először gyorsan fogysz majd, aztán belassul, mert a szervezet hozzászokik, de akarni kell.

és ne a kajával jutalmaz/kompenzálj.

sok sikert!

2012. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. jún. 18. 12:42
 7/7 anonim válasza:
Az egyik ismerősöm azt csinálja, hogy nem eszik szénhidrátot, avgyis nagyon kis mennyiségben. Szóval amiket máris kizárhatsz az étrendedből azok az édességek,cukros üdítők,kenyér,péksütik, stb.
2012. jún. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!