Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

Hogyan tudnék minél hamarabb lefogyni?

14 éves lány vagyok nem valami magas és dundi. Eléggé érett vagyok sokan mondják hogy lehet e miatt, ez vigasztalt egy darabig de most már nem. Szeretnék lefogyni valahogy van szobabiciklim 1 hete próbálgatom több-kevesebb sikerrel.Van valakinek valami diéta rendje vagy nem tudom mi...?Vagy hogyan próbálkozzak de úgy kéne hogy a szüleim ne tudják meg mert nem szeretik az ilyesmi dolgokat de engem ideges ez a plusz 10-15 kiló :( vagy vegyek diétás ennivalót vagy mégis mit tegyek? (főleg comból szeretnék fogyni)

Keress kérdéseket hasonló témában: fogyás

2012. jún. 9. 19:34  Privát üzenet  

A válaszok
a zsírégetés főleg az intenzív mozgástól indul be. én a futást ajánlom,de a szobabicikli se rossz kezdésnek + kevesebb zsíros étel :)

# 1/7Időpont 2012. jún. 9. 19:50 Privát üzenet
Hol laksz?

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2012. jún. 9. 22:48 Privát üzenet

beachbodyt ajánlom.ez egy kardio edzésprogram két hónapos, de TÉNYLEG tökéletes alakot varázsol.(bnöm tapasztalata) De a kitartás tényleg nagyon fontos. ncore.cc-ről letölthető, ha nem tudod a módját, hogyan kell ezt letölteni kérj segítséget valakitől. Nekem is a nővérem töltötte le:) Sok sikert. énis most kezdtem el, de rengeteg a programom még a jövöhét végéig, ha esetleg van kedved ugymond közösen csinálni, irj a novevo97@citromail.hu -ra. :))

15/L

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2012. jún. 10. 08:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Budapesten de miért? na mind1

# 4/7Időpont 2012. jún. 10. 10:52 Privát üzenet

először is sokszor kisadagos evés(nem folyamatos, mondjuk 2 óránként pár falat, max 5), a gyomrod összeszűkül, nem leszel folyamatosan éhes, próbálj mozog, kenyeret, cukrot akár teljesen elhagyni, és az éhséget egy korty tej kivállóan csillapítja: először gyorsan fogysz majd, aztán belassul, mert a szervezet hozzászokik, de akarni kell.

és ne a kajával jutalmaz/kompenzálj.

sok sikert!

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2012. jún. 17. 20:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm :)

# 6/7Időpont 2012. jún. 18. 12:42 Privát üzenet
Az egyik ismerősöm azt csinálja, hogy nem eszik szénhidrátot, avgyis nagyon kis mennyiségben. Szóval amiket máris kizárhatsz az étrendedből azok az édességek,cukros üdítők,kenyér,péksütik, stb.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2012. jún. 23. 19:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy tudnék minél hamarabb lefogyni? (lent)
Hogy bírnák minél hamarabb lefogyni? Csak 1 hónapom van.
13 éves,173cm magas,80,5kg cukorbeteg lány hogyan tudna még lefogyni hamarabb?
Hogyan tudnánk minél hamarabb lefogyni legalább 7kilót?
94 kg vagyok, hogy tudnék minél hamarabb tartósan lefogyni? 32/L
Hogyan tudnék lefogyni/ledolgozni a zsírt minél hamarabb?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!