Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Melyik a jobb fogyókúra? (lent)

Melyik a jobb fogyókúra? (lent)

Figyelt kérdés
[link] vagy a kilencven napos?

2012. jún. 16. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:

hat sztem mind a kettőtöl kilyukad a gyomrod olyan keves.

ha sportolsz rendszeresen,ehetsz barmit csak keveset.

de itt van külön 90 napos kategoria,ahol irnak tapasztalatokat gondolom.

2012. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyen alacsony szinten már nincs értelme különbséget tenni a dolgok között. :D

Már eleve a fogyókúra szó kívánnivalót hagy maga után mert kúra jellegű dologgal nem lehet egészségesen lefogyni és megtartani a súlyod.

Amit belinkeltél az gyakorlatilag koplalás nem veszi figyelembe a testúlyt és az egyéb egyéni szükségleteket. Testzsírból 13nap alatt 2kgot elveszteni csak nagy súlyfelesleg esetén vagy nagyon nagy fokú szakértelemmel és precizitással lehet. Az ha a testsúlyodból lemegy 10kg (víztelenedsz stb.) egy negatív egészségtelen dolog ami aztán hízáshoz vezet.


A 90napos sem vesz figyelembe egyéni szükségleteket, csupán annyit ír elő hogy rossz arányba fogyaszd a táplálékokat, gyakorlatilag 3 szénhidrát nap van benne.

A szétválasztásnak egyrészt nincs értelme másrészt káros harmadrészt még a diéta sem tartja be.

Ilyet én is ki tudnék találni hogy egyik nap csak zöld színű ételeket együnk másik nap csak fagyasztott dolgokat harmadik nap csak zsírt. Szerintem meg is gazdagodnék belőle csak nekem van egy kis gerincem. :D

Minden tudományos alapot nélkülöz a 90napos, van aki véletlen fogyhat vele, más csak vizet veszít harmadik ember pedig hízik tőle. Hiszen teljesen rád van bízva mennyit eszel.

2012. jún. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen igazad van.. mert 13kg-t fogyni 1 hét alatt az a bőrödnek irtó gyors változás lenne.. valami olyan fogyókúrát szeretnék csinálni amit sport melett is lehet, és nem hirtelen sokat, hanem mondjuk 4 hónap alatt de nem is szedem vissza 1 hét alatt.. és nem koplalok..
2012. jún. 16. 10:18
 4/7 anonim ***** válasza:
ha sportolsz akkor elég csokkenteni a szenhidrátot és tobb fehérjét és rostot enni, és mellette jo sok vizet. garantalt a fogyás
2012. jún. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 90 napos bevalt anno, es az egesz csaladnak is. Az masik dolog, hogy en azota sem hiztam vissza, ok pedig igen, mert en sokkal egeszsegesen taplalozom. Tehat mankokent igenis jo lehet egy ilyesmi jellegu kura, es az a fura vele, hogy tenyleg fogyaszt annak ellenere, hogy nem koplalsz, sott...viszont tanulj kozben egeszseges recepteket, hogy majd kesobb se legyen gond. Sok sikert!
2012. jún. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.:) remélem beválik mert a nyáriszünetben pár kilót leakarok adni, és ha nem jön be, elpazaroltam a nyári szünetet.. köszönöm még 1x mindenkinek!!!!:)
2012. jún. 17. 20:25
 7/7 anonim ***** válasza:
hááát mindakettő sz@r, étrendet alapvetőleg az emberek saját maguknak raknak össze sportolni meg alapból kéne mindenkinek
2012. jún. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!