Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 13 éves vagyok 73 kg. nyár...

13 éves vagyok 73 kg. nyár végére lefogyhatok 13 kg? és hogyan? Rendes étkezéssel szeretnék lefogyni . Heti egyszer 1 orát zumbázok heti egyszer fél órát biciklizek . és jóidőben mindíg sétálok

Figyelt kérdés
Ezt hogyan tudnám elérni ?
2012. jún. 16. 18:11
 1/9 A kérdező kommentje:
172 cm magas
2012. jún. 16. 18:13
 2/9 anonim ***** válasza:

Elméletileg lefogyhatsz, de jobb lenne egy picikét lassabban, ilyen korban jobb vigyázni. Heti fél kg lenne az ideális fogyás mondjuk.

Étkezés: napi 5ször, reggelire egyél zabpelyhet (nem a cukros pelyhekre gondolok) tejjel és gyümölccsel/fahéjjal/ pici mézzel, kakaóval, vagy teljes kiőrlésű kenyeret sonkával, sovány sajttal, sok zöldséggel.

Tízóraira és uzsonnára joghurtot (natúrt, vagy abba tegyél gyümölcsöt), gyümölcsöt, kevés sótlan olajos magvat (mogyoró, mandula stb.)

Ebédet gondolom nem te csinálod, úgyhogy egyél picit kevesebbet a köretből ha csak nem zöldség, ha van saláta, abból mehet nyugodtan, a húsból is, tésztából szintén keveset, édességet mondjuk heti 1szer engedélyezz magadnak, ha nagyon desszertre vágysz, egyél gyümit.

Vacsorára egyél tojást (ha rántottaként, akkor kevés olajjal csináld!), húst zöldséggel, joghurtot, salátát, túrót, levest, stb. Szerintem kevés szénhidrát (teljes kiőrlésű kenyér mondjuk) is belefér, de sokak szerint meg nem jó ilyenkor. A lényeg amúgy, hogy ne edd tele magad, de éhes se legyél, ne koplalj! És nyugodtan 6 után, olyan 2-3 órával lefekvés előtt egyél, ne feküdj le éhesen.

És igyál sokat, legjobb a víz, vagy teát cukor nélkül - édesítőszer meg elég egészségtelen, főleg 13 évesen -, az ilyen gyümölcsteák finomak így is.

A mozgás lehetne picit több, zumbázni nem tudsz többet? És biciklizz is, heti fél óra kevés, a séta se rossz, nagyon egészséges, de fogyásra nem annyira jó. Persze azért ne hagyd abba, nyilván több, mint a semmi. De itt a nyár, járj úszni, görkorizni, futni, menj ki a szabadba. :)

2012. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hú, én 16 vagyok 70kg.

10-15kg akarok fogyni. :)

Saját magam által kitalált fogyókurán vagyok :D

Tegnap kezdtem kigondolni, ma elkezdtem!!

20 percet kocogok, 30 percet biciklizek 1órát sétálok, 1órát sétálok a kutyával.. Meg is lett az eredménye (még nincs izomlázam), viszont úgy leégett mindenem, mint az állat :D


De azt hiszem minden fejben dől el!! Én eldöntöttem, hogy igenis lefogyok!!! Gondoltam, mint hasonló helyzetben lévő csaj írok, és sok siker kívánok neked!! :)

2012. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3as vagyok!!

Azt még kifelejtettem, hogy gondolkoztam a koplaláson, de annyiban maradtam, hogy csak reggeli!! Ha megéheznék napközben eszek vmi gyümit, mentes vizet iszok, meg diétás teát :)

2012. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kerdezo ne halgass az utolsora mert egy barom

Egyel sok feherjet es keves szenhidratot legalabb naponta 4*-5 szor

2012. jún. 17. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Barom az te vagy kedves utolsó. ;)

Ez az én módszerem, nekem így jó, úgyhogy csók!

2012. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha ez a modszered tartsd meg magadnak es adjal idiota otleteket aki Rendes Etkezessel es nem koplalassal akar fogyni
2012. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves harmadik.

Ha ezt találtad ki , hát csináld . De kérlek másnak ne adj ötleteket.

2012. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az ediggi segítséget és egy nap 3 szor eszek reggel teljeskiörlésű kiflit ebédre kruplit vacsira cseresznyét vagy ilyeen gyümölcsöt nálam az a baj hogy a fagyinak nem tudok ellenálni ilyen melegbe
2012. jún. 17. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!