Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 17 éves fiu vagyok,176 cm és...

17 éves fiu vagyok,176 cm és 73 kg. Le szereték adni pár kilót, de nem tudom hogy kezdjem el. Segitenétek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 13:24
 1/3 anonim válasza:

Reggelire nagyon kis szénhidrát (pl. egy szelet mézeskenyér), ebédre rendes, de kevesebb (és pl. hús mellé cscak nagyon kevés krumpli, sovány húsból mehet több helyette), vacsorára semmi, 18 óra után csak víz. Ne igyál semmi szénsavasat, tejet is csak keveset (nagyon hizlal), gyümölcsöt lehet, de ne tömd teli magad vele (teli van gyümölcscukorral), sört egyáltalán ne (szinte rögtön zsírrá bomlik le, semmilyen alkoholt ne). Ha meg tudod állni, akkor csak szénsavmentes vizet igyál, abból viszont sokat, pl. a nagyon kevés reggeli után éhes leszel, vagy este éhes vagy, akkor segít, 3 litert megiszom így naponta, ami amúgy sem árt nyáron. Az első pár nap szívás, de aztán összemegy a gyomrod, nem leszel olyan éhes, illetve elég lesz a víz az éhség ellen.

Csokit reggel lehet, de gondolj arra, hogy egy Snickers 15 perc futás. A legjobb, ha a 2 étkezés mellett és között nem eszel semmit, legfeljebb egy almát, vagy egy kis meggyet (banánt nem, illetve reggeli helyett lehet).


Sport mehet minden. Igazából ezt úgyis te látod, mire van lehetőséged/kedved/időd, a futás, úszás, biciklizés és hosszú sétálás a legjobb a fogyásra. De ezzel az étrenddel minimális sportolással le tudsz adni. És a súlyodat nézve nem is kell sokáig kibírnod, elég 2-3 hét vagy egy hónap, minden héten fogysz egy kilót. De nem vagy egyáltalán túlsúlyos, csak gondolom nem vagy izmos/sportos, és az zavar. Ha a 68-at elérted, akkor abba kéne hagyni a diétát, rendesen enni és sokat sportolni, akár fekvőtámasz, felülés, súlyzózás. Konditerembe járhatsz, de az ugye elég sokba kerül, ha diákkedvezménnyel mehetsz, még úgy is 5k havonta.


Szeptemberben 97kg voltam (186cm-hez), aztán néha kihagytam egy-egy vacsorát, illetve eljártam konditerembe heti kétszer, 3 kg simán lement. Aztán egy ideig nem törődtem ezzel, de a súlyomat tartottam. Próbáltam a nemevést pár napig, de elég szar érzés, lementem egy pár napot kihagyva 2 hét alatt 91kg-ra, de gyenge, fáradt voltam, fájt a fejem, úgyhogy azt semmiképpen nem ajánlom.

Most álltam rá erre az étkezésre, 88-nál tartok, minden héten egy kiló megy le, kevés sporttal, gondolom majd belassul, és akkor rá kell feküdnöm a mozgásra. De az éhség tolerálható és jobban is érzem magam, mint a rendes étkezéssel (nem tömít el a kenyér, meg álmosít el a bekajálás).


16F

2012. jún. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
EDZ!! 17evesen mar orszagos elso leszek boxbol.:P nemcsak megyei XD XD edz sokat;) hidd el bejon
2012. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Először is!Nyár van egyél sok gyümölcsöt és ne azokat a cukrozott űditöket idd hanem vizet,limonádét,narancslevet..stb reggelire pedig ne kolbászt egyél hanem paprikás vagy paradicsomos kenyeret.Egy kis teával vagy vízzel,ebédre egyél Borsólevest egészséges,van vegeta hús is.vacsorára szintén ehetsz paradicsomos kenyeret!ÉS HAT UTÁN MÁR NE EGYÉL!ÉS NE FOGYASSZ ÉJJELI NASSIT!És mozogj biciglizz,fussál este.Én is fogyoztam ezt csináltam és 2 hónap alatt lefogytam 3 kg 46 dkg-t Hajrá
2012. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!