Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 28 nap alatt 4 kiló az normáli...

28 nap alatt 4 kiló az normális? .

Figyelt kérdés
valaki már ennyi nap alatt töbet lefogyott én meg csak 4et...félek h nem fog lemenni az a felesleg amit elterveztem,68ról 55re...156cm vagyok..mindig küzdök a kilókkal..de mindig alul maradok:(

2012. jún. 22. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nem kell türelmetlenkedni, menni fog.
2012. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az pont napi 1000kalória deficit. Aki ennél sokkal gyorsabban fogy az borítékolhatja magának a jojót. Nem mindegy hogy miből veszted el azokat a kilókat, 1kg zsír sokkal több kalória mint 1kg bármi más amiből fogyni tudsz. Te ráadásul pici is vagy de heti 1kgnál még egy 2méteres 140kilós embernek sem célszerű gyorsabban fogyni.

Csak az egészséget az alakját (amilyen amúgy lehetne) és a bőrét teszi tönkre aki gyorsan fogyik.

Mondjuk a 90napossal szerintem heti 0kilót érdemes fogyni, ha azt akarod hogy ne az egyéb testszövetek épüljenek le és ne legyél löttyedt. De remélem csak véletlen lett ide kitéve a kérdés. :D

2012. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... de ezt a 90napos diétának köszönhetem..más módszerrel nem tudnák ennyit lefogyni, már nagyon sok mindennel próbálkoztam és semmi nem segít..ez az egyetlen ami beválhat.
2012. jún. 22. 13:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nézd a 90 napos nem egészséges, én a helyedben leállnék vele és egészéges életmóddal valamint sporttal fognyék tovább,.

2012. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ezzel állj le! Aerobozzál!
2012. júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 OoVvSs válasza:
nem szabad olyan diétákba kezdeni, ami gyors fogyást ígér. Valószínűleg használna, de ennek az a hátránya, h a szervezeted nem tud lépést tartani ezzel a gyors fogyással, így pl a bőrödmegereszkedett lesz, mert nem volt ideje összehúzódni. Ha meg tablettákat is szedsz, akk álj le velük, mert amint nem szeded visszahízol! Amúgy hajrá!
2012. júl. 9. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!