Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi a véleményetek a 90 napos...

Mi a véleményetek a 90 napos diétárol?

Figyelt kérdés
tehát szénhidrát nap protein nap stb.? edzek közbe és hogy mennyit lehet vele fogyni kinek mi ezzel a tapasztalata ?
2012. jún. 24. 13:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, hogy honnan indulsz, és mennyiben változik vele az étrended. Sokan egyszerűen azért fogynak tőle, mert az addigi rostban szegény étrendjüket hirtelen leváltották egy olyanra, amiben egy csomó zöldség és gyümölcs van előírva. Aki eddig is evett sok zöldséget gyümölcsöt, az szerintem nem sok változást fog tapasztalni. Emésztés szemponjából jónak tartom, hogy külön vannak választva a dolgok, mert az is befolyásolhatja a fogyást, de azok a rostszegény dolgok, amiket ez a diéta megenged (pizza, csoki, hús), továbbra is hátráltató tényezők lehetnek.
2012. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
ja értem :o én nem merem elkezdeni mert télleg mi az hogy csoki pizza bolognai meg ilyesmi :/? 4 kilót fogytam 1 hét alatt ugy hogy edzettem meg nem ettem zsiros ételt inkább folytassam ezt vagy a 90 naposat ?
2012. jún. 24. 13:33
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Lényegében éppen a "káros" kaják miatt van szétválasztva a diéta külön napokra, ugyanis tényleg így van, hogy állati fehérjét nem szerencsés szénhidrátos körettel fogyasztani. Én személy szerint a nyers, feldolgozatlan növényi kaják híve vagyok. Ha mindig ezt eszi az ember, akkor nem kell arra figyelnie, hogy hogyan kombinálja az ételeket, és minden tápanyaghoz hozzájut, beleértve a fehérjeszintézishez szükséges aminosavakat is. :)
2012. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Hatékony diéta, csak ha abbahagyod, szép lassan visszaszeded. Ha folyamatosan csinálod, jó.
2012. jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Smartguy86 ***** válasza:

Semmi értelme az egésznek, és ennek tudományos magyarázata is van. Az meg külön vicc, hogy ehetsz pizzát meg csokit. Ahogy az is vicc, hogy gyümölcsökön végigszenvedsz egy napot, aztán másnap meg bezabálsz kenyérből, pizzából meg zsíros ételekből...


SEmmi értelme. Diétázni nem így kell, azt meg senki ne akarja bebizonyítani, hogy az élelmiszereket szét kell válogatni, mert NEM LEHET szétválogatni. Mégis hogy gondolja bárki, hogy lehet? Arról nem beszélve, hogy van benne külön keményítő nap... Miért? A keményitő nem szénhidrát? Dehogynem...


Bővebben:

[link]

2012. jún. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Némely ételt nem jó mással együtt fogyasztani (főleg az állati eredetűeket), ezért kell őket szétválasztani. Mindenki másképp reagál a káros élelmiszerekre, a szétválasztással pedig csökkentjük a káros hatást. Én nem ismerem igazán ezt a 90 napos diétát, de a különválasztás igenis kell egy olyan étrendben, ami amúgy tele van szeméttel. Például a hús, ami egyébként nem emberi táplálék, nagyon nagyon sok időt eltölt bennünk, míg végre kiürül. Ugyanis nekünk embereknek sokkal hosszabbak a beleink, mint az igazi húsevőknek. Ezen kívül nagyon nagyon savasít is, ami nem csak ránk nézve káros, hanem a tényleg tápláló dolgokra, zöldségekre, gyümölcsökre nézve is. Sokkal jobban hasznosítjuk ezeket, ha elkülönülten fogyasztjuk.


Egyébként mindenkinek javaslom, hogy ha van másfél órája, mindenképp nézze meg ezeket a videókat (magyar feliratosak), rengeteg mindenről van benne szó, és tudományos magyarázattal is szolgálnak:

http://www.youtube.com/watch?v=mLk0hYiX_Ak

http://www.youtube.com/watch?v=miPma7H59-k

2012. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ez a diéta nagyon káros. Szétbontani? A szervezetünk napi ciklusban működik, nem heti bontásban. Minden nap kell minden. Arról nem is beszélve, hogy van keményítő meg gyümölcsnap, ami ugyanaz, mint a szénhidrátnap, mert ezek a szénhidrátok bizonyos fajtái. Tehát 3 szénhidrátnap és 1 fehérjenap, legszívesebben lekevernék egy sallert annak, aki ezt kitalálta és pénzt szerez belőle. Baromság az egész, egy nagyon kis utánajárás után mindenki számára világossá kell válnia. Ne csináld, mert komolyan árthatsz magadnak!
2012. jún. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
ilyen rossz :o azt hittem hogy tök jó diéta mert csinálták családba és lefogytak 15-20 kilót hát ezekszerint hanyagolom maradok az edzésnél és a kevés zsir bevitelnél :D amugy én azt is hallotam hogy aki hajlamos a cukor betegségre annak kijöhet tőle mert volt már ilyen ebbe van igazság ?
2012. jún. 24. 19:53
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen mind1, ki mit gondol róla, ez egy hatékony diéta. Káros, nem káros, fogysz tőle, annak ellenére, hogy szénhidrát napon telezabálod magad süteménnyel és tésztával, aztán keményítőnapot tartasz burgonyával.

A hatékonysága megkérdőjelezhetetlen, csak baromi nehéz tartani. Mitől lenne káros? Semmi sincs benne, mindent eszel, minden tápanyag bejut a szervezetedbe, mi lenne benne a káros?

2012. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy mi benne a káros? Az hogy szétcseszi a szervezetet. 10-15 kg meg nem zsírból veszít az ember ennek hatására. Leépül az izomzata, kiürül belőle a glikogén és a megkötött víz, persze hogy lemegy 10-15 kg egy szempillantás alatt. Csak az szépen vissza is jön utána, a nem megfelelő táplálékbevitel miatt még több is. A fogyókúra lényege a zsírvesztés, nem pedig a testsúlycsökkentés. A kettő nem feltétlenül ugyanaz. Sőt többnyire nem az.
2012. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!