Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Jó volt proteinnapon?

Jó volt proteinnapon?

Figyelt kérdés

Reggeli: banán

Ebéd: 2tojás,2szelet sajtos párizsi

Vacsora: 140g kefír, 250g párizsi


2009. júl. 9. 17:33
 1/7 A kérdező kommentje:

1065kcal

60.5 g fehérje

33.54 g szénhidrát

80.45 g zsír


Ez így jó?:o

2009. júl. 9. 17:38
 2/7 anonim válasza:
Jó, de szerintem kevés. Az ebéd az nagyon kevés. Ha azt veszed, hogy valaki ebédre 2 szelet húst eszik, te meg 2 szelet kis szalámit...
2009. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát,igazából nem kívántam ebédre többet.. Lehet,hogy vacsinál meg is látszott.. Aza 25dkg párizsi,kicsit mintha sok lenne.. Na de majd holnaptól jobban odafigyelek megint! Mer vacsorára,igen csak nem kellett volna, megennem azt a sok párizsit..
2009. júl. 9. 17:59
 4/7 anonim ***** válasza:

párizsiban 0 g fehérje van

a tojásban úgy 6g 2 tojás 12g hol van a maradék 50g???

ugye viccelsz?

2009. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A párizsiban van fehérje. És szénhidrát szinte alig..

De igazad van, mivel a párizsiban, ugyanannyi a zsír,mint a fehérje. Szerintem ezzel kevered.. De fehérje van benne ! Csak zsír is kb ugyan annyi... Sajnos.

2009. júl. 10. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés és hát a párizsi nem túl jó választás :) Esetleg natúr yoghurt, csirkemell helyette? Vagy mozarella sajt?


Ezeket érdemes elolvasni:


[link]


[link]

2009. júl. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

párizsi helyett egyél valami rendes húst, ha már úgyis csak 4naponta lehet enni. csirke, pulyka, vagy akár hal...remek kajákat lehet belőle csinálni

mellesleg ez tényleg kevés. én fehérjenapon általában valamilyen húst eszek, joghurtos salátával, iszonyat finom. :)

2009. szept. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!