Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan tudnák lefogyni?

Hogyan tudnák lefogyni?

Figyelt kérdés
14 éves 62kg lány vagyok és szeretnék lefogyni legalább 10kg !! valaki segíttene ? minden nap biciklizek 1 órát de nem nagyon segít !!
2012. júl. 5. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
ne egyél szénhidrátot
2012. júl. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne igyál üdítőt csak vizet vagy ha már unod a vizet akkor igyál citromos vizet csak ne tegyél bele se cukrot se édesítőszert.Kevesebb szénhidrátot egyél.Vörös hús helyett egyél csirkét halat.Több zöldséget és gyümit egyél.A sárgadinnyével vigyázz, mert sok benne a cukor.Inkább görögdinnyét egyél abba kevesebb a cukor. Ha van rá lehetőség akkor sportolj vagy töltsd le valahonnan a Zumba Cardio Party-t.Attól aztán megizzadsz.Ha van még bármi kérdésed akkor vagy ideírj vagy írj privát üzit.Szió
2012. júl. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ehhez lehet nem ártana tudnunk a magasságod
2012. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem sétálj,vagy kocogj.Esetleg menj el edzőterembe vagy biciklizz többet.
2012. júl. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 marsoska válasza:
6 után semmit,és ez tényleg nagyon sokat segít! Napi fél-1 óra torna (felülés,fekvő), 3 hónap alatt simán.
2012. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ne zabálj!
2012. júl. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

utolsó a számbol vetted ki a szót!

össze vissza esznek midnen sz art,közbe meg fogyni akarnak

2012. júl. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!