Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan foggyak le?

Hogyan foggyak le?

Figyelt kérdés
Már mindent próbáltam vizet ittam ,sportolam, nem ettem csak diétás szalámit egy kiflit egész nap mindent már kipróbáltam de semmi hatása nem volt kérlek benneteket segítsetek várom a válaszokat sziasztok

2012. júl. 7. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hany kilo vagy? Hany centi? Mennyit kellene fogynod? Eddig egyebkent totalisan nemjol csinaltad, de erre gondolom rajöttel magadtol is. A hangsuly az eletmodon van. Neked nem dieta, meg fogyokura kell, hanem egeszseges eletmod. Ennyi.
2012. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
paleo étrend és sok mozgás.
2012. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok múlik azon, hogy milyen állapotban (súly, magasság stb.) vagy, de egy általános teendőt azért így is meg lehet fogalmazni. A reggeli fontos. Ilyenkor mehet szénhidrát is (tehát kenyérféle is gyümölcs is, édes dolgok is), természetesen nem három kakaóscsigáról beszélek. Az ebéd is fontos. A sportolók, diétázók nagy menüje a rizs-csirke. Elég uncsi lehet, de a risz összetett szénhidrát, a csirke meg nem zsíros, de fehérje. Az este 6 után semmit sem igaz már,mert aki éjfélieg szokott ébren lenni, az belepusztul, ha akkortájt lesz éhes. Salátát és egy kis husit nyugodtan lehet enni 6 után is. Alkoholt semmit, magas nagyon a kalóriatartalma. Édességek és nasik ne legyenek.

Az, hogy mondjuk fogyni is tudjál, ahhoz nagyon fontos, hogy az értended jó legyen és betartsd a szabályokat. Kb. a fogyás (étrend+sport) 60-70%-a azon múlik, hogy jól táplálkozol-e. Ha nagyon duci vagy, tehát kidőlsz vagy meg sem próbálod a busz után futást, lépcsőzés nem megy, földre le sem ülsz, mert nem tudsz kapaszkodás nélkül felállni, akkor lassan hozzászokással kell elkezdeni és inkább kardiózni. Úgy szokták mondani, hogy ezek olyan gyakorlatok, amik közben mozogni kell, ugrálni, táncolni, gyalogolni, futni és közben lihegsz, meg még utána is egy ideig, a pulzusod megemelkedik. Magas vérnyomás stb. miatt kezelőorvosod, gyógyszerészed keresd fel. :) És mivel nem tudok rólad semmit, ezért csak belekapnék egy-egy részbe. Lehet menni konditerembe is és ott a gépeken erősíteni és lehet úgy is, hogy kardióval kezdeni és utána a gépek. Vannak személyi edzők is, akiknek lehet a segítségét kérni. Van olyan hely, ahol nem horror összeg és nem kell mindig igénybe venni. Elég az elején az indulásnál és utána néha. Közben meg az előre megbeszélteket egyedül is tudod csinálni. Ha elhatároztad, kezd is el, ne várj őszig meg ki tudja meddig. Mikor én elhatároztam, fogtam magam és aznap elmentem arra az órára, ami éppen akkor volt, utána meg is vettem a bérletet és azóta nem is filózok rajta, hogy akarom-e, ráérek-e stb. csak csinálom. És hú, a kedvem is mennyivel jobb azóta, pedig azt hittem csak duma, amit ezügyben mondani szoktak. :)

2012. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem csak a zsíros ételekről kell leszokni, például saláta félékre, nem kell ez miatt kevesebbet enned, csak étrendet változtatnod, ezen kívül a futás nagyon hasznos, plusz megszokott étrendet követni, ne összevissza étkezz.
2012. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link]


EZT CSINÁLD!

2012. júl. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!