Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy kezdjem? Nyár alatt 20 kiló?

Hogy kezdjem? Nyár alatt 20 kiló?

Figyelt kérdés
Szeretnék a nyár alatt leadni minimum 20 kilót. Hogy kezdjek hozzá?? Mit csináljak h lemenjen ennyi?? Eddig fogytam 4 kilót úgy hogy csak egy nap egyszer ettem. Ki bírom mert nem vagyok éhes nyáron. Szerintetek mit csináljak h biztos lemenjen 20 kiló?? Segítsetek léccives :)

2012. júl. 7. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1 kg az egészséges fogyás. A nyárból van még 8 hét, ami 8-10 kg-ot jelent. Ha azt akarod, hogy formás legyél fogyás után, és ne löttyedt, illetve, ha zsírból akarsz veszíteni, akkor a napi egy étkezést gyorsan felejtsd el, és egyél 5x. Az emberek buták, mert azt hiszik, hogy minél kevesebbet esznek, annál jobban fogynak. Részben igaz, de mihelyst befejezed a diétát, visszajön... És sport?? Anélkül nem fog menni!
2012. júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ajánlom h reggeliz ez a legfontosabb tízóraira egyél valami könnyűt pl gyümölcs ebédelj valami egészsgeset délután egyél megint gyümit vacsira egyél valami salátát de legkésőbb 6 kor egyél ha egy nap többször eszel keveset az gyorístja az anyagcserét ami jó rendszeresen tornáz és kerüld a zsíros Kaját és a tésztákat és kalácsokat sok sikert de ésszel fogyózz
2012. júl. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zusomJe válasza:
menjél le futni, mozogj rendszeresen!
2012. júl. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Me Gusta válasza:
Én 3 hete kezdtem egy jó kis diétát, mellette minimálisan mozgok (este 20-30perc biciklizés). A három hét alatt 4kg-ot fogytam de még csinálom. A titka: ötször eszem egy nap, fontos, hogy mindig ugyanabban az időpontban. Reggelire natúr joghurt, de lehet tojás rántotta is, de ne sima olajon, hanem ha megteheted oliva olajban vagy vajon, vagy főtt tojás, puffasztott rizs. tízóraira egy gyümölcs (gyümölcsből a banánt, dinnyét, szőlőt kerülni kell, mert sok bennük a cukor). ebédre csirkemell, pulykamell, gomba, hal, (sertés marha nem!!) amit szeretnél, uzsonnára ismét gyümölcs, vacsira lehet zöldség, sajt stb. A LÉNYEG!!! kerüld a cukros italokat, mindig csak sima ásványvizet igyál, ne nassolj!!! (heti 5 kocka 80%-os étcsokit ehetsz, ha nagyon kívánod, mást ne!!) Tejből csak 1,5%-os zsírtartalmút igyál, sajtból 10-20%-osat. én így csinálom, nem vagyok éhes, és mennek le a kilók! SOK VÍZ: NAPI MINIMUM 1,5 l!! Hajrá!
2012. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!