Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90napos diétát 4 napja kezdtem...

90napos diétát 4 napja kezdtem és azt javasolták h szedjem mellé a káposzta leves kapszulát ez nem sok 1 kicsit?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 23:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%

Gondolom azért kérdezel, mert a véleményünkre vagy kíváncsi.

Az én véleményem az, hogy mindkettő oltári nagy baromság.

[link]

2012. júl. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%

Sajnos ez így kevés lesz.


Be kell tekerni magad csomagoló fóliával, ami alá kenj paprikakrémet, és úgy Leg Magic-ezz. Nagyon jó hasra a hullahopp karika és a felülés is, esetleg a szauna öv. Hat után ne egyél, vagy csak ananászt, ami negatív kalóriás.

2012. júl. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ha amiatt aggódsz, hogy túl sokat fogsz fogyni, akkor nem kell aggódnod. A káposztaleves kapszula kamu. Sajnos egy családtag bedőlt neki, és mivel nem szólt előre, nem tudtuk megakadályozni, hogy egy csomó pénzt kidobjon rá. Egy dekát nem fogyott tőle.


(Miért is fogyott volna? A leveses változatnak az a lényege, hogy alacsony kalóriatartalmú, vízhajtó hatású levessel lakik jól az ember, emiatt csökkenHET a súlya, a leves abbahagyása után meg ugyanannyi lesz, mint volt. Szerinted a kapszulával jól lehet lakni?)


Ami miatt aggódnod kéne, amiatt meg nem teszed..., és ez az egészséged lenne.

2012. júl. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Smartguy86 ***** válasza:
61%

"Be kell tekerni magad csomagoló fóliával, ami alá kenj paprikakrémet, és úgy Leg Magic-ezz. Nagyon jó hasra a hullahopp karika és a felülés is, esetleg a szauna öv. Hat után ne egyél, vagy csak ananászt, ami negatív kalóriás."


MIVAN??? :DDDD Ember....



90 napos diéta egy szar. 90 nap után mi lesz? Megint zabálod a mekikaját meg tespedsz a TV előtt? Akkor marhára vissza fogsz hízni. Olyan diétát csinálj, amit ÉLETED VÉGÉIG bírsz csinálni! A tested olyan, amilyen az életmódod.


A kapszula meg átbaszás. De nem is értem, ki vár bármit is egy olyan kapszulától, amiben porított hagyma meg káposzta van. Hát egy evőkanállal többet eszel meg, ha káposztalevest főzöl. Akkor szerinted mennyit ér az a kis adag???


Olvass inkább:

[link]

2012. júl. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nyilván Kovi bácsi nem írta komolyan, de én marha nagyot röhögtem rajta:D:D:D Amúgy amit bemásolt link hogy miért is baromság a 90 napos diéta tökéletesen le van vezetve.
2012. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Bocsi az első linkelte:) Illetve smartguy gondolom az alapismereteket tolta be, nem értem miért olyan nehéz ezeket elolvasni és betartani, nehogy még valami eredménye is legyen egy diétának????Utána meg jön a nyafogás hogy jaj én mindent megpróbáltam csak ilyen a genetikám...
2012. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

a káposztaleveses kapszulás téma csak részben kamu, vannak benne valóban olyan enzimek amik gyorsítanak valamicskét az anyagcserén, különben ha nem tartalmazna abból semmit amivel reklámozzák, semmilyen hatóság nem engedné az árusítását, de persze teljesen felesleges dolog, hiszen a fogyás a mozgáson és a táplálkozáson múlik és PONT.

1 évvel ezelőtt húst ettem hússal és 130kg voltam. Leálltam a kenyérrel, tésztával, rizst eszem sokat, főzelékeket, zöldség és gyümölcssalátákat, főleg halat, húst és tojást csak hétvégén egyfajta unicumként:P Számolom a bevitt kalóriát, és bár nem hiszek az órámnak, hogy nagyon pontos adatot mutatna, de az elégetett kalóriát is... ma 85 kg vagyok...

Szoba biciklizem, sorozatnézés közben, minden másnap 40-50 percet...

Ha csak diétával akarsz fogyni, és nem szoksz hozzá mellette a rendszeres mozgáshoz, akkor a diéta végeztével vissza is fogod szedni amit leadtál, ha nem többet...

A tartós fogyáshoz, életmód váltás elengedhetetlen...

2012. júl. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A lányom és a fiam is végigcsinálta a 90 napost - egyszer. Akkor fogytak 17 ill. 15 kilót. A leginkább kiborítónak a gyümölcsnapot tartották. Persze a kilók szépen visszajöttek, sokkal több, mint amiről indultak. Elhatározták, hogy megismétlik, de soha többet nem jutottak el a 90 napig: bedobták a törülközőt, sem idegileg, sem gyomorral nem bírták.

Ahogy írták: csak mozgás és életmódváltás. Egy táblázat a hűtőre, lista, hogy mely termékeket kell messzire elkerülni.

2012. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Smartguy86 ***** válasza:

Egyértelmű. Amelyik diétában valaki éhezik, szenved, rosszul van, émelyeg, állandó fáradtság gyötri, beteges, az a diéta szar - azok a diéták egyértelműen a szervezet tápanyaghiányos állapotba hozásával akarnak fogyasztani, így se nem egészségesek, se nem hatásosak, se nem tarthatók fenn hosszabb ideig. Egyrészt azért, mert az egészség egyre rohamosabban romlik, másrészt pedig pszichésen annyira megterhelő, hogy idővel a motiváció elvész, egyre idegesebb lesz az ember az éhségtől, előtörnek az ösztönös dolgok, követeli a táplálékot a teste, majd nem tud mit csinálni, csak zabálni és zabálni, amíg helyre nem áll a rendszer. Ezért jár visszahízással minden önsanyargató diéta. És igen, a 90 napos diéta IS önsanyargató!!!!


Tessék már gondolkozni!

2012. júl. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 potyike válasza:
Nő a pocakom,azt mondják ez már a korral jár,de ez hülyeség.5 ezer valahány Ft-ért láttam a bió áruházban,megvettem.Napi 2 kapszulát ettem úgy,hogy naponta csak 2-szer ettem,én úgy mondom,hogy csak regbédelek és vacsorázom,11 órakor az előbbit és 6 órakor az utóbbit.A havi adag elfogyott,a súlyom a pocakom maradt,egy dekát sem fogytam.A két kajáláson kívül semmit nem ettem,csak gyümölcsöt,1-1 almát,körtét,epret.Ennyit az átverésről.
2012. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!