Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 70 nap alat vissza bír huzodni...

Laci911 kérdése:

70 nap alat vissza bír huzodni feszesre a bőröm?

Figyelt kérdés
Stißs is mert reggebe nagyon dagat voltam kb 105 kg most vagyok olyan 80 tômegelek de majd Azt r? szeretném majd hagyni kb 3 hónap múlva és fçlek ,hogy addigra amikorra végeznek a fogyâssal logni fog a bőröm .

#bőr #Fogyßs
2012. aug. 5. 23:55
 1/6 Smartguy86 ***** válasza:

Jó lenne ha érthetően írnál...


Amúgy eleve nem jó úton vagy, ha attól félsz, hogy lógni fog a bőröd. Akkor túl gyorsan fogysz. Az meg nem jó és nem egészséges. Sport van-e?


90 napos diéta meg egy szar. Inkább olvass:


[link]

2012. aug. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze sportolok edzőteremben heti 3 napot, tömgegelek kb még 3-4 hónapig aztán átállok a szálkásításra.
2012. aug. 6. 17:48
 3/6 PoisonIvy válasza:

igen, vissza, bár némi segítséggel :) én itt találtam a megoldást: [link]

a zsírbontásról szóló cikkben van egy cég, ők feszesítenek is, és megfizethető :)

2012. aug. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Teljesen sosem fog visszahúzódni, mert a kötőszövetek lógnak. Még a hideg-meleg váltófürdő valamennyit javít, de modell hasad nem lesz. Tán.
2012. aug. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 <3* szerelmes vok*<3 válasza:

1. tanulj meg ÉRTHETŐEN írni

2. Figyelj ha, ennyit fogytál akkor már csak, a plasztikai műtét segít..bocs de, ez az igazság

2012. aug. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak nem kell palsztikai műtét....annyira nem lóg...a stria a latszodig kb ennyi.
2012. aug. 16. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!