Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diéta alatt van...

A 90 napos diéta alatt van valami, amit nasizni lehet 2 étkezés között? Zöldség vagy valami?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 13:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz bárhogy, csak ne ezekkel az XY napos diétákkal...
2012. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%
ja, hogy ki let torolve az okoskodasod...
2012. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem fogod fel, hogy nem érdekel a véleményed? Nem az volt a kérdés, hogy egyetértesz-e ezzel a diétával! Naná, hogy lepontozlak.
2012. aug. 7. 14:56
 4/16 anonim ***** válasza:
50%

akkor maradj kover! :D

vagy fogyj le es legyel gebe...

2012. aug. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Atyám, megkedveltelek :-) Most úgy döntöttem, hogy inkább az Atkins, az már egyszer bevált. Vagy az is gatya?
2012. aug. 7. 16:01
 6/16 Szoondiii ***** válasza:
43%

az Atkinsot és a 90 naposat szerintem ne hasonlítgasd össze.

az Atkins "diéta" alapja az alacsony ch fogyasztás. ez már önmagában, mindenképpen jó alap bármihez. akár fogyáshoz, akár egészségmegőrzéshez, akár rák kerüléshez..

nyilván glutén mentes is.

nem tudom tejet esznek-e, jobb esetben nem.


most az, hogy túl van bonyolítva napokra vagy hetekre bontva az tök mindegy, ha állatot eszel és zöldségeket, halál mindegy hogy atkins diétának nevezed vagy paleolit étkezésnek, de felőlem Hulahop zabálás fantázianeve is lehet, közelíteni fogja a normális, emberi táplálkozást. ergó optimálisan működhet a teseted.


ha atkinsban kevés a zöldség (ugyan az eszkimók sem éppen a legnagyobb saláta termelők, és boldogan élnek szívbetegség nélkül) akkor azon változtass, belátható hogy zöldség és gyümölcs is előnyös, azaz kell.

2012. aug. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az Atkins-ben rengeteg zöldség van (korlátlan mennyiséget lehet belőle fogyasztani), amit nagyon szeretek is. Szerintem csak annyiban különbözik a szénhidrátszegény, vagy paleo diétáktól, hogy az első 2 hétben nem lehet hüvelyeseket és gyümölcsöt ennia CH miatt. A tej hanyagolandó végig. De lehet tejfölt, túrót, sajtot enni, plusz tojást, húsból bármikor bármennyit. Egyszer ment ez már, nagyon hatásos volt, és utána évekig szinten maradt a súlyom. A legjobb benne az, hogy sosem éhes az ember.
2012. aug. 8. 09:36
 8/16 Szoondiii ***** válasza:

a hüvelyesek kerülésének is megvan a tudományos, táplálkozásbiológiai oka.

a tejfölt, sajtot nem értem, bár a sajtról hallottam már én is, hogy valamiért a legjobb féle tejtermék, és lehet enni.. mondjuk én időnként eszem és kész, mert egy jóféle sajt élvezet.

miért hagytad abba az Atkins-t?

2012. aug. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azért hagytam abba, mert egyrészt lefogytam eléggé, másrészt teljesen más élethelyzetbe kerültem, ahol nem tudtam tartani. Konkrétan, nem volt pénzem, más tartott el, és annak nem mondhattam, hogy most inkább egy kis parmezános-padlizsános csirkét ennék a krumplistészta helyett...
2012. aug. 9. 16:28
 10/16 anonim válasza:

Vagy diéta-- vagy nassolsz - ha már diétázol.


De a párolt répafélék jók. Ha almát reszelsz és abba sárgarépát nyersen reszelsz egyéb gyümölcs darabokkal keverve kevés mézet rácsorgatva - nem hizlal de egészséges nassolás.

2012. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!