Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Gyümölcsnapon szabad enni...

Gyümölcsnapon szabad enni savanyúságot? (uborka, almapaprika)

Figyelt kérdés
Olyan jól néz ki a tányéron, meg tudnék belőle zabálni egy csomót, ebből az édes gyümölcs ízből viszont már nem bírok többet. Neten azt olvastam, hogy nem szabad enni savit gyümölcsnapon, viszont a többi napon bármikor. Szerintetek?
2012. aug. 12. 16:50
1 2
 1/16 anonim válasza:
gyümölcs napon nem nem, a többin lehet :))) de persze mértékkel! :)
2012. aug. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
azt írtam hogy nem nem XDDDD az egyik nem nincs ott :DDD
2012. aug. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
gyümölcsnapon csakis pálinkát!
2012. aug. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ohoho a pálinka-nap tegnap volt, szénhidrát napon! :D azt most valahogy nem kívánom :)! a savanyúságot egyébként nem értem, hogy miért kell mértékkel, illetve hogy miért nem lehet akármelyik napon, hiszen az null kalória akárhogy is nézem...
2012. aug. 12. 18:48
 5/16 anonim ***** válasza:
Inkább ne tarts gyümölcsnapot, mert nagyon nem egészséges!
2012. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
de tartok, mert tartalmazza a diéta ezt a napot is. de azért köszi, hogy aggódsz miattam még így ismeretlenül is. :)
2012. aug. 13. 23:16
 7/16 Szoondiii ***** válasza:
52%

a pálinka tegnap volt, szénhidrát napon?

miért, szerinted a gyümölcsben mi van, ha nem szénhidrát?

a keményítő a maga napján mi, ha nem szénhidrát?


szerinted mitől lettél zsíros, ha nem az állandó szénhidrát fogyasztástól? azon túl, hogy egészségtelen, most is ezt csinálod? ez a következetes viselkedés? :O

2012. aug. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindent elhinni, amit a neten írnak különféle diétákban. Nekem is meg akarták magyarázni, hogy este 6 után ne egyek, amit elég nehéz lett volna betartani, mikor este 10-től reggel 6-ig dolgozom... :D Az lehet, hogy a diétában benne van, de a gyümik tele vannak cukorral meg még savasítanak is, fontos tápanyagot meg nemigen tartalmaznak, max. némi C-vitamint nyerhetsz belőlük... jókis müzli reggelire, ebédre csirke salival, stb, 1000x jobb, mintha egész nap cukrot falsz. :D Legalábbis ha fogyózol, gondolom fogyózol :D
2012. aug. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
figyi, ha nem a kérdésre adod a választ, mit keresel itt? anyám lefogyott ettől, úgy is maradt. érted? akkor most mit szívóztok? csak én tudom már, ne kelljen már az egész élettörténetemet elmesélni. ha én ezt akarom csinálom, ha ti nem akarjátok csinálni, akkor ti nem. ennyire egyszerű. tartok olyan napokat, amiket a diéta ír, fordított esetbe én pl lesz*rnám, hogy ti tartotok-e vagy nem, nem ez volt a kérdés, szóval el lehet innen szépen kattintani..
2012. aug. 15. 23:17
 10/16 A kérdező kommentje:
különben a gyümölcs nem szénhidrát, az természetes cukor érted, szétválasztós diéta, szerinted minek hoztak létre ilyen topikot, ha hülyeség lenne? különben nem vagyok zsíros, ha tudni akarod. az 50 kilómból 47 szeretnék lenni, úgyhogy abszolút nem a véleményedre voltam kíváncsi,hogy egyetértesz-e vagy nem, mit keresel itt a 90 napos diéta részlegen...keresgeted hogy kinek szólhatsz be vagy mi??? istenem...
2012. aug. 15. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!