Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi a véleményetek a 90 napos...

Kistörpi kérdése:

Mi a véleményetek a 90 napos diétáról? Hogyan és hány kilót adtatok le?

Figyelt kérdés
:)

2012. aug. 24. 23:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2012. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem így gondoltam,de ok ..
2012. aug. 24. 23:38
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
mást nem nagyon lehet róla írni,mint ami a linkben van.
2012. aug. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Pontosan az a véleményem amit megírtam a bodybuilder blogon, lehet képzelődni, reménykedni de nem fognak valóra válni, hogy mit érsz el vele : rövid távon ledobsz néhány kg-t, persze hogy ebből mennyi zsír az kérdéses(nagyon kevés % többnyire izom), belassul az anyagcseréd, legyengülsz. Ezt mind el lehet vele érni.Ezek után visszatérsz a normális szemét kajához(nem mintha a 90 napos nem engedné meg a szemét zabálását) és visszajön minden egyes leadott kg. Kéne az összes ilyen divat diétáról egy ilyen jó elemzés mint erről:)
2012. aug. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
éhenhalsz
2012. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%

Én tavaly nyáron végigcsináltam,fogytam vele 10 kg-ot,és összesen 1 kg jött vissza,aztán idén nyáron is megcsináltam,és szintén 10 kg-ot fogytam,remélem ez sem fog nagyon visszajönni,de majd igyekszem egészségesen táplálkozni ezután(zero csoki,kenyér stb,és minél több víz gyümölcs és zöldség).Nálam működött.


16/L

2012. aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
utolso:köszi,kipróbálom akkor:)
2012. aug. 25. 21:40
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

ez komolyan hihetetlen:).

ott a szakértő cikk,többen is leírják,hogy nem egészséges,nem hatásos,erre egy 16 éves kiscsaj beírja,hogy igenis milyen jó,és máris elhiszed:D

elképesztő bakker...

2012. aug. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Bocs de egy ismerősöm is kipróbálta és fogyott vele 20 kg-t.. szóval akkor ???? -.-

Mindenki mondja mekkora sikere van vele..erre ti ?!.. namind1.kár a gőzért..

2012. aug. 26. 08:57
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy miből fogysz.

Zsírból nem fogsz sokat, abban biztos lehetsz és utána arányaiban még hájasabb is lehetsz.

Az is biztos, hogy az izomzatod csökkenni fog, márpedig az emberi szervezetben csak és kizárólag az izom tud "zsírt égetni", persze nem úgy. ahogy sokan gondolják.

Ha kevesebb izmod lesz, akkor az alapanyagcseréd is kisebb lesz, vagyis attól az ételmennyiségtől, melytől ma még nem hízol, utána már hízni fogsz.

Az a "poén", hogy 90 nap alatt rendes diétával (és sporttal) is le lehet fogyni 8-10-12 kg-ot, úgy hogy megmaradnak az izmaid és emiatt utána ehetsz rendesen anélkül, hogy híznál, így egész életedben megtarthatod a súlyodat.

(Az "ehetsz rendesen" nem azt jelenti, hogy visszatérhetsz ahhoz az életmódhoz, amitől elhíztál, hanem azt, hogy ehetsz mindent, csak mértékkel és soha sem kell éhezned.)

2012. aug. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!