Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan kéne le fogynom?

Eniko15 kérdése:

Hogyan kéne le fogynom?

Figyelt kérdés
169 cm és 65 kg vagyok le kéne fogyak de nem tudom mit tegyek.Aki tud irjon valami jo tippeket köszi
2012. aug. 27. 10:12
 1/10 anonim válasza:
67%
forgasd a fejed jobbra majd balra és ezt ismételd meg ahányszor ételt kínálnak neked
2012. aug. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hehe de vices vagy én értelmes válaszokat kérnék köszi
2012. aug. 27. 10:30
 3/10 Szoondiii ***** válasza:
73%
gyik - fogyókúra topik -> kérdésed alatt lévő kérdések, ahova leírtam, hogy minimalizálni kell a keményítő, cukor bevitelt, lehetőleg elhagyni a tejtermék fogyasztást?
2012. aug. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
ha értelmes választ vársz,ne tegyél fel hülye kérdést. szerinted hogyan szoktak az emberek fogyni? hatezer ilyen kérdés van már itt,csak szét kéne nézni.
2012. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszod :)
2012. aug. 27. 10:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Keruld a cukros,zsiros eteleket es az uditoket.Tobb zoldseget,gyumolcsot,feherjeben gazdag hust egyel es keves krumplit,riszt,kenyeret.

Ha kivansz valami edeset inkabb egyel gyumolcsot vagy keszits turmixot cukor nelkul.Probald az edesseget lecsokkenteni , hogy csak hetente eszel 1-2-szer edesseget es tornassz.Gyalogolj nehany megalot,menj el ha lehet naponta setalni es keress valami tornat amit szeretsz vegezni(kosar,uszas,vagy kereshetsz tornavideokat a youtubeon)

2012. aug. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szoondiii ***** válasza:
0%

most ez kötözködésnek fog tűnni, és nem is ezzel van a gond, hanem hogy fölöslegesen írom, de leírom:


semmilyen mérvadó ajánlás nincs a zsírok kerülésére, egyedül az orvosok mondják ezt, és igazi okok nélkül. bizonyos mesterségesen előállított zsírsavak fogyasztását kockázatosnak tartjuk, illetve nyilván természetellenes 20 millió napraforgó magból kipréselni az olajat, és azt enni.

elleneben az állatokban lévő zsírral, ami természetes táplálékunk, miért okozna problémát?


hogy hetente édességet kell enni, szokás kérdése. ennyi erővel 2 naponta mekdonálcot is lehetne enni, nem kizárt úgy sem a fogyás, csak nem sok értelme lenne. ahogy a heti 1 édességnek sem. nem mondom, hogy nem csúszik bele, de nem ajánlott + olyan életmódra lehetne törekedni ami nem tolerálja az édesség evést. úgy mint a berúgást és a dohányzást sem.

2012. aug. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szoondiii ***** válasza:
0%

te egy tudatlan senki vagy. hogy Magyarországon valaki veszi a fáradságot, és közvetíti a táplálkozástudomány kutatásainak eredményeit, inkább elismerést érdemelne.


a te szemedben persze lehet, hogy piócákat kéne használni, illetve az orvosok így is régen megragadt egyéb értelmetlen dogmáit használni. sajnos nekem, és sokaknak másoknak viszont ez a beteges, egészség maffiára, gyógyszer lobbira alapozott világ nem váltja ki megelégedettségünket, tehát ha valamit mondani akarsz minimum érvelj, de gyűlölködéssel csak saját magadat húzod fel.

2012. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

[link]


Ez segit!

2012. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Keveseket egyél! Reggelire ehetsz 1 szelet akármilyen kenyeret de többet ne! Ebédre egyél bőven! Vacsorával szolídan akkor nem ehetsz zsírosat és kenyeret sem egyél jah és lehetőleg 21 óra előtt egyél! Én pl van amikor nem is eszem vacsorát! Én így fogytam 10 kilót 2 és fél hónap alatt! Mozgás nélkül! És egyéb bogyók nélkül! Egész nap ülök a gép előtt és jól elvagyok a barátnőmmel nem gondolok az evésre! Amúgy nagyon nagy étvágyam van!

18/F

2012. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!