Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Bemutatkozom nektek én 13...

Zsoficica99 kérdése:

Bemutatkozom nektek én 13 éves lány vagyok 170cm 70kg. Nagyon zavar hogy a hasamon meg a combomon egy kis husi van. Egy olyan 10-15kg akarok leadni. Valami torna vagy valami étrendet találjatok ki nagyon örülnék neki ha írnátok. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 15:20
 1/10 anonim válasza:
szerintem semmit se mert a fiuk szeretik a husit. szerintem :) 19F. ha meg megis nagyonnagyon zavar akkor menj futni
2012. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

Zsófika nem kell bemutatkozni! (Bár nem is tetted.)


"Valami torna vagy valami étrendet találjatok ki"


Nagyon egyszerű a recept:


Kevesebb kaja, több mozgás!

Ha nassolni van kedved, akkor rágcsálj répát, vagy fuss egy kört a háztömb körül. De inkább fuss...

2012. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem írod, a nickneved alapján úgyis kitaláltuk volna, hogy 13 éves lány vagy! (Zsofi, cica, 99)
2012. aug. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Szia én olvastam egy blogon egy elég hatásos diétát. Bármit megehetsz, nem kell kalóriát számolgatni. Mindössze annyi hogy 14 óra után nem ehetsz csak ihatsz, de csak vizet. Körülbelül két hét alatt a gyomrod megszokja és nem lesz megeröltető addig pedig kitartás!
2012. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Kedves utolsó hozzászóló!


Hihetetlenül buta vagy, remélem tudod. :)

2012. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Nevezzük nevén: nem husi, hanem háj.

A hús tulajdonképpen izom.

2012. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az 18 óra után van, de mind1. Szerintem próbáld ki, de ne csodálkozz, ha anorexiásnak fogsz kinézni! Én már hnap elkezdem ;)
2012. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18 órai is ugyanolyan hülyeség, lefekvés előtt 2 órával már ne marhapörköltet egyél, hanem lehetőleg könnyen emészthető ételt, de a legjobb ha csak iszol, például tej.
2012. aug. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

13 évesen szerintem nem kell komoly diéta, egyszerűen szokj le vagy csökkentsd az édességeket, nasit cukros üdítőt...ideje elkezdened sportolni, szerintem vmilyen suli csapatban..13 évesen szerintem nem lenne elég kitartásod önállóan rendszeresen eljárni tornázni vagy futni...

csapatsportnál legalabb társaságban vagy ami motivál, muszaj menned..vhol el kell kezdened.ilyenkor építsd fel az izomzatod!HAJRá!!!! ( ha pl. szégyenlős vagy és ezért nem akarnál az iskolatársaid körében sportolni, akkor is vmilyen szervezett dolgora menj el)

2012. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
utolsó író nem 5 évig kézilabdáztam csak abba kellet hagynom mert a térdem miatt mert x lábam van és 18 évesen majd megműtenek vagy úszni tudok vagy valami nem meg erőltető sportot!
2012. aug. 29. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!