Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 14 éves vagyok és 185 centi?...

14 éves vagyok és 185 centi? 95 kiló vagyok most leszeretnék adni minimum 20 kilót csak nem tudom hogy kezdjem. (? )

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 16:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Centi után nem kell a (?)jel
2012. szept. 1. 16:36
 2/9 anonim válasza:
100%
Én is 14 vagyok , 180 centivel , 73 kilóval. Én is leszeretnék menni 60 köré . Mostanába azzal próbálkozok hogy reggelire valami kis szendvicset, ebédre amit főznek , vacsorára még valami szedvicset. :) Semmi snack , nasi stb. :D
2012. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És eddig hogy ment? Ment le valami?
2012. szept. 1. 19:01
 4/9 anonim ***** válasza:

Keruld a cukros,zsiros eteleket es az uditoket.Tobb zoldseget,gyumolcsot,feherjeben gazdag hust egyel es keves krumplit,riszt,kenyeret.

Ha kivansz valami edeset inkabb egyel gyumolcsot vagy keszits turmixot cukor nelkul.Probald az edesseget lecsokkenteni , hogy csak hetente eszel 1-2-szer edesseget es tornassz.Gyalogolj nehany megalot,menj el ha lehet naponta setalni es keress valami tornat amit szeretsz vegezni(kosar,uszas,vagy kereshetsz tornavideokat a youtubeon)

En igy csinalom es szamolom a kcal bevitelem.

Remelem neked is sikerulni fog:)

2012. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

egyél kevesebb szénhidrátot,sok gyümölcsöt,járj úszni,futni,kerékpározni,thai-boxra vagy más rugdosós küzdősportra,focizz,táncolj,teniszezz,golfozz...az a lényeg,hogy sportolj!mert attól,hogy várod a csodát még nem mennek le a kilók,na meg a sok gyors fogyást ígérő löttytől sem fognak!

mi régen azt csináltuk,hogy kerestünk egy hosszú és nagyon meredek dombot a Vértesben,megálltunk az alján és versenyeztünk,hogy ki ér fel a legtetejére a leggyorsabban.Garantáltan megmozgat mindent,növeli az állóképességet és még erősít is.Igazából az a lényeg,hogy olyan sportot válassz ami a lehető legtöbb izmot megmozgatja és azt rendszeresen és kitartóan csináld.

Ez a tuti recept a fogyásra!Egyébként én 17 kilót fogytam,szóval tudom miről beszélek...

2012. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :D
2012. szept. 2. 15:39
 7/9 anonim válasza:

Itt van 2 kép a tesómról (előtte és utána), és az ő módszeréről. Minusz 5-7 kiló zsír és plusz 1-2 kiló izom.:

[link]

2012. szept. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 EszK válasza:

A legfontosabb, hogy ne kezdj drasztikus diétába, mert akkor a szervezeted úgymond 'megijed' és minden zsírt elkezd raktározni. Helyette kezdetnek cseréld le az egészségtelen nasikat (chips, csoki, cola, stb.) gyümölcsre és ásványvízre, egyél naponta háromszor, de mindig csak fele annyit, mint normál esetben. Ha lassan eszel hamarabb jóllaksz és nem fogsz annyira szenvedni miatta. De a legfontosabb, hogy kezdj el mozogni. Lehetőleg minden nap fél órát csak úgy light-osan, pl. sétálj és ezen kívul heti 2-3 nap komolyabban, pl. fuss, biciklizz, menj fitness terembe. Mozgás nélkül lemegy rólad valamennyi zsír, de egy idő után megáll a fogyás és satnyák lesznek az izmaid, formátlan, csúnya leszel. Kitartást kívánok neked és sok sikert!


Ui.: Én is így fogytam kerek 20 kilót két éve és nem jött vissza :)

2012. szept. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
egyél sok zöldséget, kevés mást. és keress rá a fegyencedzés című könyvre. saját testsúllyal aló edzésről szól, s nekem bevállt.
2012. szept. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!