Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Bele lehet betegedni a 90...

Bele lehet betegedni a 90 napos diétába?

Figyelt kérdés
17 napja kezdtem, és lefogytam 5 kg-ot.... ez szép és jó, de közben tegnap majdnem elájultam attól, h első tesi órán futottam és ugráltam :/ ráadásul anyagcsere problémáim is voltak, pedig mindent úgy csináltam, ahogy olvastam (nem egy helyen)! Anya abbahagyatta velem, most akk visszahítom az 5 kg-ot? Nem szeretném :(((

2012. szept. 8. 21:15
 1/9 anonim válasza:

ezt ne csináld


én inkább az javasolom hogy:


1.csak egészséges és zsírszegény dolgokat egyél

2.semmi csoki vagy nassolni való

3.sok mozgás



de ha hamar akarsz eredményt akkor inkább folyadékkúrát csináld mert attól nem leszel rosszul

2012. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen bele,mivel ez a diéta egy kórházi diéta kórosan elhízott embereknek 150-200kg-osoknak,nem hétköznapi enyhén túlsúlyosoknak való.
2012. szept. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem csak annyi, hogy bármit lehet enni, csak ne annyit, mint egy viziló:) pl én voltam kb 100 kiló, és egy év alatt fogytam 30 kilót, és utána még egy 10 et, mindössze azzal, hogy nem ettem annyit:)
2012. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Sok embert ismerek, akik próbálták a 90 napos diétát, sajnos mind vissza is híztak.

Én úgy gondolom, semmi nem jó, ami "kúra", mert csak időleges. Akkor jó, ha mondjuk sportolsz és gyorsan kell fogyni egy versenyre és utána nem baj, ha visszajön.

Magánéletben csak az életmód-változás segít, ha tartósan fogyni akarsz. Találj ki magadnak olyan táplálkozás/mozgás kombinációt vagy programot, amit akár életed végéig be tudsz tartani.

Én is éppen benne vagyok :-)

2012. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én elájultam mikor megéreztem a rántott hús illatát. Utána be is fejeztem ezt az egész humbuk 90 napos diétát. Mondanom sem kell, hogy miután magamhoz tértem rántott húst ettem. :)
2012. szept. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Önmagától a diétától nem leszel beteg, sok embert ismerek, akik végigcsinálták, semmi bajuk nem volt sem közben, sem utána. Egy anyagcsereproblémákkal küzdő ember eleve ne alkalmazzon semmilyen diétát, csak amit az orvosa előír neki, nem a diétától lett vele problémád, az anyagcsere nem borul fel 2 hét alatt, ez nehogy kitaláld. Fiatal korban a mozgás a lényeg, az a legjobb fogyókúra, nem a táplálkozás drasztikus megváltoztatása.
2012. szept. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nekem sose volt semmi problémám előtte ... ezért gondolom,h a miatt volt.
2012. szept. 11. 18:29
 8/9 anonim ***** válasza:
A 90 napos kreténség egy működésképtelen alibidiéta, operettdiéta. Önámításra kiváló, egyébként egy rakat szar. Szóval aki elkezdi, az vagy nagyon naiv, vagy már alapból se normális...
2012. szept. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Először nem ártana tudni, hogy hány éves vagy, ha anyukád hagyatta veled abba és tesi órára jársz nyilván nem vagy felnőtt. Gondolom nagy lendülettel vágtál bele és jól lecsökkentetted az adagokat. Szerintem, ha odafigyelsz és picit többet mozogsz és naponta 5x eszel nem lesz gond. Ha pedig ,,semmiféleképp" nem tudsz kibékülni magaddal, akkor kérdezd az orvosod, ő talán jobban tudja, hogy mit lehet kipróbálnod pláne az anyagcsere problémák miatt..
2012. szept. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!