Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A paradicsom püré a 90 napos...

A paradicsom püré a 90 napos diétába hova illeszthető be? Paradicsommártást csinált nekem anyukám nagyon régen paradicsompüré+tejföl+pici só+ édesítőszer pici ez beilleszthető fehérjenapkor?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
paradicsommártás háát az inkabb szenhidrat nap, paradicsom legyen keményito de hat martas akkor kell bele liszt is a suriteshez, tejfol minek bele? mihez eszed?
2012. szept. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Paradicsommártás az minden csak nem fehérje:)

Ha húsgombócot eszel hozzá, akkor neccesen beleférhet, de abba meg kell rizs, ami keményítő, több sebből vérzik ez így:D

2012. szept. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ma paradicsomlevet foztem be, így a kimaradt lébol toltott paprikat csinaltam, en is fogyokurazom, de két adag ebéd és vacsi, nem fogok visszahizni, és ha futkosok ossze vissza le is mozgom egy részét, tehat neked ia ajanlom egyed ha jol esik, de jobb lenne ha nem tartanad magad a 90napos dietahoz mert nem vagy tisztában az alapokkal, inkabb észel egyél
2012. szept. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek,

nem tartom szigorúan a 90 naposhoz magam, de próbálom az alapokat betartani és különválasztani az ételcsoportokat


Sajnos arra nem kaptam választ konkrétan hogy a bolti sűrített paradicsompüré az hova sorolható


ahogy-amihez ettem, gyerekkoromban nagymamám sokszor csinált nekem ilyen mártást és anno szerettem, most csak úgy eszembe jutott, gondoltam hátha belefér fehérje napba,


paradicsompüré + tejföl + só + pici édesítőszer - összefőzni, lehet sűríteni pici lisztel de elhanyagolható, ebből lesz egy mártás szerűség és ezt lehet enni húsokhoz és fasírttal szerettem nagyon és most is ezzel ettem

fasírtból kihagytam a kenyeret így csak húsos-pogácsa volt tulajdonképpen

ezt ettem kenyér és mindenféle köret nélkül

ízlések és pofonok ki mit hogyan mivel eszik :)

de a kérdésem továbbra is hogy a paradicsompüré hova sorolható?

2012. szept. 12. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!