Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Adnátok jó tanácsot, módszert...

Adnátok jó tanácsot, módszert ami segített rajtatok?

Figyelt kérdés

Kb 1,5 éve kezdtem elhanyagolni magam és felszedtem 15kg felesleget..szeretnék lefogyni, mert nagyon elszomorít, hogy nem megy rám a ruha, a pasiknak már nem jövök ilyen alakkal be, stb.


Sajnos akárhányszor elkezdem mindig elrontom ,nem bírom ki evés nélkül, tornázni meg sokszor nincs időm:( mit tegyek?


Kipróbáltam pár diétát, de azlett az eredménye hogy gyorsan lefogytam, a benne lévő ételeket meggyűlöltem és vissza is híztam.. segítsen valaki ötletekkel, ha kérhetem! :)



#diéta #tanács #kövérség #evés #önbizalom vesztés
2012. szept. 13. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia,előttem elmondták...én is most kezdtem el kell valahol...
2012. szept. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja a kalória tápérték számolás működik,minden más meg nem,sajnos tapasztalat

Mozgás:Fuss, gyalogolj! vegyél kézisúlyzót..csak van időd ha ide írsz :))

2012. szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
el kell kezdeni mozogni és tornázni.nekem is el kell ..eddig csak mértékkel ettem keveset de rájöttem hogy hiába, mert egy idő után hozzá szokik a szervezet ahhoz hogy keveset eszünk és nem lesz fogyás...ugyhogy muszáj lesz nekiállni mozogni ...
2012. szept. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Keruld a cukros,zsiros eteleket es az uditoket.Tobb zoldseget,gyumolcsot,feherjeben gazdag hust egyel es keves krumplit,riszt,kenyeret.

Ha kivansz valami edeset inkabb egyel gyumolcsot vagy keszits turmixot cukor nelkul.Probald az edesseget lecsokkenteni , hogy csak hetente eszel 1-2-szer edesseget es tornassz naponta legalabb 30 percet.

Szamold a kaloria beviteled!

2012. szept. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sportolj sokat és ne hízz vissza,ezek a legfontosabb dolgok.

Az ilyen 90 napos sületlen fasságokat meg hagyd a fenébe, ez egy nagy baromság.

2012. okt. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!