Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Étrendet szeretnék. iskolába járok , a napjaimait változatosan fejezem be( fél 1 , 2 , fél4) de mindennap 8-ra járok. Anyukámmal szeretnék fogyni mert mind a kettőnkre ráfér. kezdetnek akár 5-10 kiló eltűnése is segítene. Mozgásra nincs időm (csak napi 1,5 km-es bicikizésemre), anyukámnak meg lehetősége a műtétei , betegségei miatt. Olyan étrendre lenne szükségem ami cukorbetegek számára is fogyasztható :) Köszönöm annak aki elolvassa és segít ! :)

2012. szept. 20. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá, hogy fogyókúrás étrend cukorbetegeknek. Biztos vagyok benne, hogy rengeteg találatot kidob majd. Itt most nincs ideje senkinek számolgatni meg komplett étrendet összeállítani neked.
2012. szept. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

igen tudnék,de ha neked nincs időd egy fél órás edzésre,akkor én meg nem szánok rád időt.


ritka sz@r kifogást írtál.

nincs olyan ember aki ne tudna beütemezni a napjába egy 20-30 perces edzést akár,ha akarna.

másfél km bicaj?:DDD

az mennyi?2perc.

egy étrendet betartani meg 20x nehezebb,mint edzeni.

na szevasz lusti!

2012. szept. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Az tényleg 2 perc :) Legalább menj el 1-2 óra intenzív bicajozásra, bár az sem segít sokat.
2012. szept. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
az első válaszólónak köszönöm. :)
2012. szept. 21. 09:37
 5/13 A kérdező kommentje:
neked nehezebb betartani , nekem nem ;) ...
2012. szept. 21. 09:38
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én Norbi Update étrendjét ajánlanám! (ezt sokan lefogják szólni, de hidd el beválik, NEKEM bevállt!!!!!!! )

Ami nagyon jó benne, hogy cukorbetegeknek is tökéletes, sőt ajánlott! Ha azzal jönnél, hogy túl drága..igazad van..DE, én mondjuk csak kenyeret, és ritkán, nagyon ritkán tésztát veszek update üzletben, és azt is 2-szerre főzöm ki. Szerintem nagyon jó!!! Töltsd le a könyveit olvasd el, megéri!! Ha adsz egy e-mail címet és érdekel akkor küldhetek könyvet át!

Remélem egy kicsit tudtam segíteni!!! Sok sikert!

2012. szept. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Norbi Update szart se ér, mint ahogy az egész ember nem ér egy kalap szart se. Személyi edző vagyok, ha szükséged van valamire, vagy le akarsz normálisan fogyni, úgy hogy egészséges is maradj akkor írj. :)
2012. szept. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom mért írtad, hogy a Norbi update "sz@rt sem ér"...leírtam érthetően, és világosan, hogy nekem segített!!! 2,5 hónap alatt 10 kg-ot fogytam vele... és egyáltalán nem volt megerőltető!!! Míg azelőtt egy személyi edző segítségével próbáltam fogyni, de SZ@RT SEM ÉRT (mert egyed a csirkemellet, igyad a fehérjét vacsira..FÚÚJ)!!!!!

És én legalább értelmes tanácsot adtam a kérdezőnek!

2012. szept. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj ha megbántottalak, és ezt az elnézést kérést ne vedd rossz néven mert komolyan gondoltam. :) Nem minden személyi edző ugyanolyan. Gratulálok a sikeredhez! De sajnos én nem erre a részére gondoltam. A fogyás nem egyenlő az egészséggel minden esetben. Nem csak személyi edző vagyok, annál azért több, és mindent tudok Norbiról, és arról hogy mi az átverés benne. Nem muszáj nekem hinni, de azért az elgondolkodtató hogy ő pénzért eteti veled a lassú mérget, én pedig teljesen ingyen ajánlottam fel tudásom és segítségem. :)
2012. szept. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ebben biztos van valami, hogy nem minden edző egyforma...tisztelet a kivételnek, de az enyém elég gáz volt! Maradjunk annyiban, hogy te is és én is adtam egy tanácsot a kérdezőnek! :)

És én is elnézést kérek az előző hozzászólásom hangneméért!

2012. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!