Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyit kéne fogynom, és...

Mennyit kéne fogynom, és milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
13 éves 155 cm. magas 52 kg-os lány vagyok. Fogyni szeretnék, de sajnos nem tudom hogyan tegyem. Kb. 45 kg.-ra szeretnék fogyni, de nem tudom mi lenne az én helyzetemben az ideális testsúly! Tehát milyen módszert tudtok ajánlani a fogyásra?

2012. szept. 21. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semennyit és semmilyennel. 13 évesen tilos az ilyesmi. Mozogj többet! Túlsúlynál intenzív sétával érdemes kezdeni, mert ha elkezdesz Rékára ugrabugrálni, akkor jelentős terhelésnek teszed ki az ízületeidet. Ezt persze Réka nem mondja... Gondolj bele, hogy ütéseket kapnak (az ugrás miatt) a térdízületeid például, amihez azok nem hinném, hogy hozzá vannak szokva. A futás szintén zenész. Túlsúllyal csakis intenzív séta jöhet szóba. Fel a dombra, le a dombról, vagy határozott tempóval viszonylag egyenes talajon.
2012. szept. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de attól, hogy 13 éves vagyok még próbálhatok fogyni a véleményem szerint.
2012. szept. 22. 09:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz elöszőr az alapokkal kell tisztába lenni. [link]
2012. szept. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
sárga kapszula???
2012. szept. 22. 09:36
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, mi a címe? Ha azt hiszed, parasztvakítás, tekerj kicsit lejjebb, és nézd meg, hogy a többség mit gondol róla. [link]


És ingyen letöltheted.

2012. szept. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amennyiben minimalissal kevesebbet eszel mint amire a szervezetednek szuksege van, akkor lassan fogyni fogsz. Ezt ki lehet szamolni. Arra vigyazz, hog minden vitamint es nyomelemet megkapjon a szervezeted mint amire szuksege van. Szerintem 13 evesen is lehet valai kover ugy, hogy a vitaminokat nem kapja meg a szervezete, es lehet karcsu esetleg fogyhat is egy keveset egeszsegesen. Es igenis jobb most elkezdeni vigyazni mint kesob tulsullyal kezdeni az eletet. Arra vigyazz, hogy ne ess tulzasokba mint a mai tinik, hanem te mindezt az egeszsegedert tedd. Manasag mar egy 45 kilos nore is azt mondjak hogy kover, igy vigyazni kell.
2012. szept. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én pont veled egy idős vagyok 157 cm és 45 kg. Azt mondják az ideális testsúlyt úgy kell kiszámolni hogy a magasságból kivonunk 105-öt és megkapjuk (a te esetedben ez 155-105=50 KG) néhány kiló eltérés lehet úgyhogy szerintem a te súlyod pont ideális :D Amúgy nem kell fogyókúráznod ahhoz hogy csinosabbnak érezd magad. Egyél napi ötször egészségesen sportolj valami kedvedre valót :D
2012. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52 kilósan nem kéne lefogynod semennyire. És FŐLEG nem ilyen 90 napos gyökérségekkel, az emberiség legnagyobb baromsága.
2012. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 zolizoli70 válasza:

Ha semmit sem csinálsz, akkor is kialakul a testformád. Ne fogyózz, élj egészségesen, sportolj, mozog, és röhigcsélj a barátnőiddel a fiúkon. Egy-két év és bombanő leszel. Még nőhetsz is pár centit hozzá.

Ja, ne nasizz este.

2012. okt. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ne vacsorázz...
2012. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!