Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 22 napja csinálom a diétát,...

22 napja csinálom a diétát, és 2 hete keményítő nap után iszonyatosan szeles vagyok, ráadásul nagyon-nagyon bűzös. Én is rosszul vagyok a szagtól. Normális ez? Vajon miért van? El fog múlni?

Figyelt kérdés
2007. aug. 27. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Juujjj-))

Én is fel szoktam nagyon fujodni, de nekem nem "büzös" egyáltalán.

Szerintem el fog mulni, lehet, hogy azért van, mert előtte nemigen fogyasztottál zöldségeket, főleg hüvelyeseket és idő kell mig "rááll" az egészséges ételekhez a szervezet.

2007. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Függ attól is, hogy milyen zöldséget ettél. Pl. a hagyma és a káposzta okozhat ilyen szagokat.
2007. aug. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én még csak a 12. napnál tartok, de hasonló a problémám. mivel gyomor beteg is vagyok ezért az orvosommal gyakran beszélek. Ő javasolta, hogy próbáljak kevsebb fűszert használni, és iktassak be plussz sétát(ez kb 3-4km között van nekem este), hogy ezt miért nem tudom, de tény, hogy kezd javulni a helyzet.
2007. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fingkirály válasza:
Ha férfi vagy, neszégyelld, az dicsőőség :) én büszkén nézek körbe, amikor sikerül valami kivételesen büdöset fingani, és fel is rikkantok, hogy "figyelem, gáztámadás Ypernnél MOST!" :)
2010. ápr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
XD
2010. máj. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!