Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Aki illetve akinek valamilyen...

Aki illetve akinek valamilyen ismerőse lefogyott azok írjanak hogy hogyan csinálták? 13/L

Figyelt kérdés
Én egy 13 éves lány vagyok aki nagyon szeretne lefogyni és nem tudja hogy kezdjen bele. Milyen diétát használjon mit sportoljon. Lovagolok, Kangoozok, Evezni járok (nemsokára). 97 kg vagyok és erről szeretnék lefogyni úgy 60-70 kg körülire.

2012. okt. 7. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:

jézusom.

Ezzel szerintem már kórházba fognak utalni.100 kilóval biztosan.

Menj el háziorvoshoz mert ennek nagyon súlyos következményei lesznek.

Senki ne ajánljon neki semmit.Ezzel dokihoz kell fordulni,majd ő segít

2012. okt. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnek részben igaza van. Ha sportolsz, és nem tömöd magad állandóan édességgel, sültkrumplival és még sem fogysz, akkor valamilyen betegség, pl hormonális probléma állhat a háttérben. 13 évesen 97 kg iszonyú sok. Gondolom nem vagy mellé 2 méter magas.
2012. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
:O úristen :o szerintem most kezdd el a paleo diétát:o még nem késő és hamar le fogsz fogyni és ne egyél szemetet!!! cukor, gabona...
2012. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem első körben anyukád segítségét kérd. Elmentek a háziorvoshoz és ő elküld megfelelő helyekre. Ott kapsz egy neked összeállított étrendet. itt jön igazán anyukád a képbe aki segít, biztat, támogat és nem utolsó sorban megfőzi- előkészíti neked az étrendben írt ételeket.

13 évesen normálisan tartósan egyedül nem fogsz lefogyni.Koplalni meg nem érdemes mert a bőröd lógva marad.

2012. okt. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

21:51 Te a hasadra ütöttél és kinyögted hogy paleo.

Azt sem tudhatod nem e beteg a kérdező.

Amúgy meg nem sok értelme van azoknak a diétáknak( főleg 13 évesen) ahol valamit meg kell vonni. Siker a mértékletességben rejlik.

2012. okt. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Először is anyukáddal menj el a háziorvoshoz hogy kivizsgáljanak nincs e valamilyen betegséged,vagy hormonális betegséged pl pajzsmirigy,anyagcserezavar stb stb.

De könyörgöm nehogy éheztesd magad!Na de azt sem mondtam hogy zabálj!Napi háromszori étkezéssel kezd szerintem,aztán a többit majd a kivizsgálás után meglátjátok,pl ha majd diétázni kell vagy hasonlók.

2012. okt. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

1.Menjetek el vizsgálatokra,kideríteni hogy nincs-e valami betegséget

2.Ha nincs, tűzz ki kisebb célokat(pl.most vagy 97.akkor legközelebb csak 92akarsz lenni) és szépen,részletesen sikerülhet leadni a súlyfölösleget

2012. okt. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsi csillag írj majd hogy mi van veled,és hogy mi volt az orvosnál.
2012. okt. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!