Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 14 éves,163 cm 57 kg lány...

14 éves,163 cm 57 kg lány vagyok. A 90 napos diéta bejönne?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat pattogok, igazi izgő-mozgó örökvidám lány vagyok. :) Csak ehhez nem érzem magam kellően vékonynak... Mielőtt félreértetek, nem azért szeretnék fogyni mert most az a divat hanem mert jobban érezném magam a bőrömben 4-5 kilóval kevesebben. Nem drasztikus fogyást szeretnék, meg éhezés is kilőve, de a 90 napos diéta szimpinek tűnik. Mellette elliptikusoznék napi 30 percet, és Rubint Rékáznék 20 percet. Ez bejöhet?
2012. okt. 9. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen ne fogyókúrázz, hanem sportolj! A fejlődő szervezetnek szüksége van a normális táplálékra, a 30 napos meg minden, csak nem normális. Mondjuk egyik diéta sem az 14 évesen.
2012. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ne csináld! Nehezebb, mint amilyennek tűnik! Én már 2szer végig akartam csinálni, de sosem olyan ehetnékem volt, mint amilyen nap lett volna :) aztán a szénhidrát napra mindig jól bezabáltam :/


Inkább arra figyelj, hogy kevesebbet egyél, ha kell, akkor többször! Gyümölcs, zöldség, salátákat öntet nélkül, vagy ecettel (nagyon finom úgy is) édességeket kerüld el, és mozogj, amit csak akarsz. 5 kiló hamar lemegy, ha így teszel, de tényleg ne tedd tönkre magad ezzel a diétával...

2012. okt. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 90 napos diéta senkinek sem jön be, csak annak ki olyan beteg már lelkileg/szellemileg, hogy nem veszi észre ahogy elsorvad a teste - csak a mérleg kevesebbet mutasson. Kérdés, hogy nevezhetjük-e ezt "bejövésnek"..
2012. okt. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Acplinth válasza:
Nem igaz hogy mindig meg vannak áldva ezzel a fogyókúra hülyeséggel. Figyelj nyuszifül sztem ne diétázz ha nem akarsz valamelyik redva kórházban kikötni. Egyél igyàl ne bánkódjál! Ennyi! Mozogjál azért rendszeresen ezeket a lefogyunk porokat meg turmix varomságokat meg felejtsd el mert csak lehúzás és csak a lelkitöröttek szedik akik nem képesek csinálni semmit csak várják a csodát.....
2012. okt. 17. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sok hús, zöldség, gondolom ezt még nem próbáltad. Kenyér helyett salátát :)

Tej helyett teát igyál :)

2012. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha 28 éves férfi lennél,akkor sem érne semmit a 90 napos diéta!

Az egy rakás sz@r! Kezdj el szépen mozogni,kevesebb cukrot és szénhidrátot enni! Ez a jó recept a fogyásra,nem azok a gyors fogyást ígérő hülyeségek!

2012. okt. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!