Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan tudnék leadni 2 hónap...

Hogyan tudnék leadni 2 hónap alatt 5-6 kilót?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy nyár óta nagyon sokat híztam..nem vagyok egy nagy teremtés,kb. 160 centi körül vagyok és sikerült elhíznom eléggé..a hasamon látszik a legjobban és vagyok már vagy 50 kiló...félek,még jobban elhízok,de nem tudok ellene tenni,mert mindig megéhezem és nem bírom ki,hogy ne egyek egy idő után..

2012. nov. 1. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:

"vagyok már vagy 50 kiló"


LOL :D

2012. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom,hogy kövér vagyok,hanem azt,hogy ha így folytatom nagyon elhízok...viszont nem bírom ki evés nélkül..://
2012. nov. 1. 20:54
 3/7 csokissüti002976 ***** válasza:

SIMÁN! :D

De tényleg. Számold a kalóriákat meg heti 3-4x 1 óra sport.

2012. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Debreceni Dániel válasza:
2 hónap alatt nem lehet leadni ennyit. A szervezet nem tud ennyit fogyni ennyi idő alatt. Ha valamelyik diétás oldal mást mond, akkor vagy hazudik, vagy káros a módszer az egészségre.
2012. nov. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
160 cm és 50kg?? o.O én is kb ennyi vagyok de rendszeres edzéssel ha akarsz változtathatsz az alakodon :) azt hogy nem eszel azt hagyd a p*csába... szar az egész csak szenvedsz :) ha edzel az meg erőssé is tesz :)
2012. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Naponta csinálj 30 felülést, igyál sok vizet és 6 óra után ne egyél. Nekem működött :)
2012. nov. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
háát.. fussál körbe körbe megállás nélkül ^^ hid el vagy meghalsz és már nem fog érdekelni hány kiló vagy vagy pedig le fogy : DDD
2012. nov. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!