Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ez igaz, mert nem hiszem el,...

Ez igaz, mert nem hiszem el, hogy így van?

Figyelt kérdés

Olvasgattam módszereket gyik.-on,és ezt találtam, de nem hiszem,hogy ne lehetne semmilyen gyümölcsöt enni,mert van benne szénhidrát,vagy csak nyugodtan egyek pörköltet.Persze biztos van benne igaz is,na de nem így?

Mit gondoltok?? :)



Tényleg minden fejben döl el!!!!Ha elhatározod a leges-leges legkomolyabban,akkor sikerűl kitartanod is.Én egyre bisztosabb vagyok abban,hogy a szénhidrát diéta a legjobb fogyó kúra.A többi diéta kamu!!!!Vond meg teljesen magadtól a fehér kenyeret de az igazi barnából se egyél egy kis szeletnél többet.Az is szénhidrát csak picit kevesebb van benne.Egyszerrre kis adagokat egyél csak és sokszor 3 óránként ehetsz.Sajntott,felvágottakat,zöldségeket,májast,tejtermékek

et(cukor nélkül,vagy édesítőszerrel) egyél.Húst meg virslit egyszerre tisztán anyit ehetsz amenyit akarsz!A zsír nem hízlal akárki akármit mond!!A szénhidrát az ami hízlal!!Panírozott dolgokat se egyél meg rizst,tésztát se.A krumplival is csak csínyán picit.A cukrott felejcsd el és az abból készűlt termékeket!!Üdítő,csoki,joghúrt!Csak édesítőset!!!!Tojást annyit ehetsz amennyi beléd fér!!Néz meg egy cukorbetegeknek való étrendi táblázatott a neten.Ott azok írják milyen ételekben van sok szénhidrát miből lehet csak minimálisat enni!!Sajnos a gyümőlcsök tele vannak vele egy almát azért megehetsz abba csak 7 szénhidrát van.Tarhonya meg babfélék tele vannak szénhidráttal.

Egyszerűbben:ebédre egyél sok húst panír nékülPL:pörkölt tisztán(bármilyen húsból)sűlt húsokat,főt/grílezett húsokat,stb.Egyél melléjük levesbe való zölségeket.Én mindig ettem egy csomag mirelitett amibe vegyesen van minden csak a kukoricából meg a zöldborsóból kevés legyen benne mert azokba is rengeteg a szénhidrát.Viszot páról,karfiól,brokkoli,répa,az jöhett mellé köretnek meg saláta.Fejelcsd el a sült krumplit,krumpli pürét,rizst köretnek.Reggelire egyél rántottát,virslit kenyér nélkül.Hidd el ha ezt viszed sokáig akkor lefogysz!!!!Válcs életmódott!!Ne úgy álj,hozzá,hogy csak 1 hónapig csinálod és tök jó lesz utána azt ehetek mit akarok!!!Mindig is kevesett egyél ezekből a termékekkből mert hízlalóak.S nem árt a melette mozogsz is mert veszesebb lessz a testett a leadott kilók után nem lóg a bőröd majd s segíti a fogyást is gyorsabbá tenni!!!Ha meg elkezded ne add fel!!Ne menjen kárba az mit addig elértél!!3 hónap alatt sokat fogsz fogyni!!!Sok sikert!!!t.


2012. nov. 2. 13:21
 1/8 anonim válasza:
63%
igaza van. mindent részletesen elmagyaráz, hogy miért.. szerintem érthető. miért nem hiszed el hogy a gyümölccsel vigyázni kell? ami édes az hizlal nem? hidd el ha ezt betartod fogyni fogsz!
2012. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én tízóraira meg uzsonnára mindig gyümölcsöt eszem, és így is fogyok.
2012. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
egyetértek az utolsóval, bár most vannak kisebb problémák, de attól,hogy ettem gyümölcsöt, attól még fogytam. Szóval akkor most mi van?
2012. nov. 2. 14:11
 4/8 anonim válasza:
72%
persze hogy fogsz akkor is ha gyümölcsöt eszel, mert valószínűleg kevesebb kalóriát vittél be mint amennyire szükséged lenne a súlytartáshoz. de ha egyáltalán nem ennél szénhidrátot (gyümölcsöt sem) akkor nagyobb mértékben fogynál
2012. nov. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de viszont az orvosok ajánlják a változatos,egészséges étrend részeként? Akkor milyen mértékben kellene?
2012. nov. 2. 14:17
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Jó, hát mindennek ára van. Én elfogadom, hogy lassabban fogyok, de cserébe finomakat eszem. Imádom a gyümölcsöket, nem is fogok lemondani róluk soha. Talán lassabban fogyok így, na bumm. Legalább nem őrülök bele a monoton étrendbe.
2012. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen igaza van. Én is így élek, fogyok is, sőt: sokkal egészségesebb vagyok, kirobbanóbb, mint a "sima" diétával, gyógyul a bőrbetegségem is!

Persze mindenki úgy tegyen, ahogy neki jó.

2012. nov. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"a szénhidrát hizlal a zsír meg nem" - ez baromság.

Minden tápanyagból igényel valamennyit a szervezet a megfelelő minőségben és arányban. és bármelyik tápanyagból viszünk be túl sokat és/vagy rossz minőségűt az hizlal.

példa:

-mesterséges transz zsírokat és finomlisztet nem tudja jól hasznosítani a szervezet, inkább elraktározza.

-a telített zsír ugyan természetes de minimálisat igényelne belőle a szervezet a felesleget raktározza.

- a cukrok nagyon gyorsan jutnak a véráramba és amit a test nem tud rövid idő alatt hasznosítani azt elraktározza későbbre.

- a fehérjék az egész testünk építőkövei, a telítetlen zsírokkal együtt rengeteg folyamatban részt vesznek, ha túl sokat viszünk be belőlük a test energiaként is felhasználja őket, de ha az energiaszükségletünket is túllépjük ezek is hizlalnak.

Korlátlanul semmit nem lehet enni, minden hizlal ha túlléped a kalória igényed. Az életmódváltás akkor lesz egészséges és igazán eredményes ha mindenből annyit viszünk be amennyit kell ,ellenben semmi feleslegeset.


Gyümölcs: a fruktóz nem kerül gyorsan a véráramba de hajlamos a test elraktározni és sok gyümölcs többfajta cukrot is tartalmaz. Mértékkel belefér sőt egészséges, de aki magasabb cukortartalmú gyümölccsel lakik jól az ne csodálkozzon ha leáll a fogyás.

Rizs, krumpli egyéb komplex szénhidrát:

jó minőségű természetes források de soknak magas a glikémiás indexe, hússal és zöldséggel fogyasztva viszont ideális. Diéta alatt viszont ezekből kell kevesebbet enni, ugyanis a szénhidrátot kell ahhoz lecsökkenteni hogy a testünk kevesebb üzemanyaghoz jutva tartalékokhoz nyúljon.

fehérje =építőkő szénhidrát =üzemanyag zsír = mindkettő

2012. nov. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!