Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha csinalom a 90 napos dietat...

Ha csinalom a 90 napos dietat eredmenyes lesz ugy is, hogy futas helyett minden nap biciklizek lenduletes, folyamatos tempoban? (nem feltetlenul gyorsan. ) Mit tudok tenni a belso comb fogyasztasa es elonyos (nem tul izmos) formalasa erdekeben?

Figyelt kérdés

168 cm es 58 kg vagyok. Tudom a futas (elvileg) a legjobb mozgas a fogyasra, de nekem nem jon be. Egyszeruen nem ott fogyaszt ahol kene. A kulso combom szep, es a vadlim is, es csak azt fogyasztja/formalja. Nekem viszont a belso combomon vannak a szirparnak es nem tudok toluk megszabadulni. Nem tudtok veletlenul valami jo gyakorlatot ra, ami nem izmosit, nem vastagitja, hanem vekonyitja? Nagyon zavar, hogy kb 10 cm-en osszeer a combom de tulzottan. Kenyelmetlen es nem esztetikus.

Ezen kivul a derekamat es a csipomet szeretnem formalni, de arra vettem hullahopp karikat. Tapasztalatok?

Es lenne meg egy utolso problemam... h tudok megszabadulni a hasam also reszen levo (koldok alatti) kituremkedo zsirparnaktol?

Koszonom elore is a valaszokat!


2009. aug. 11. 18:48
 1/2 anonim válasza:

A 90napos diétáról megvan a (negatív) véleményem, de a mozgás részéhez szívesen fűzök dolgokat, hátha segít.


Ha jól értem, szálkásítani szeretnél, azaz eddig szerzett izom megtartása mellett zsírt leépíteni.


Ennek örülni fogsz: a futás nem jó.

Neked valamilyen folyamatos, monoton, hosszan tartó terhelés kell, például a biciklizés, ahogy írtad. Vagy a séta.

(ekkor a szervezetednek van ideje átállni a zsírbontásra: aerob mozgás)

Én így csinálnám: heti 4-5× 30-40 perc séta vagy biciklizés reggeli előtt valami nyugis helyen. Lájtosan, ne legyen intenzív.

Nem tudom, ez hogy passzol a 90 napos csodához.

viszont van egy rossz hírem: olyan, hogy helyi zsírégetés, csak a mesében létezik.

2009. aug. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

első válaszoló:

de olyan, hogy egy bizonyos területet formáljon, lehetséges adott gyakorlatokkal


Kedves kérdező!

Én is 90 napozok(immár másodszor), magában az elvben nem hiszek, de ez nem hit kérdése, hanem még az olyan gyengébb akaratúaknak is segít, mint én, mert betartat egy megszabott étrendet.

(mellesleg orvos javasolta, szóval ennyit erről)


Szerintem húsnapon és szénhidrátnapon elég akarerőd és energiád van, hogy mozogj, én is ilyenkor élénkülök fel.

Ha nem is minden nap, de azért törekszem arra, hogy mozogjak, saját gyakorlatsorokat állítok össze. Karácsonykor vettem egy Leg Magicet, valami istenien formázza a combokat(belső combokat is). Amúgy a formálásra vannak gyakorlatok, keress rá, guglin kidob pár jó találatot, csak én utálom a gyakorlatokat, azért nem csinálom.

Szóval szerintem jó ötlet a bicajozás, rengeteg kalóriát égetsz vele, és még szabad levegőn is vagy. Ugyanilyen jó alternatíva az úszás, vagy a görkori(ha már főleg a lábaiddal vannak bajok).

Ezek előtt érdemes bemelegíteni egy fél óra tornával, egy kis zsírégető krémet is bevehetsz mellette, és utána menni úszni/bicajozni/görkorizni.


Az uccsó problémádra:

Ha háttal feküdsz, lábak felhúzva talpra, és a fenekeddel együtt emled a lábadat is, és a fenekedet emelgeted, egy idő után érezni fogod ahogy ott feszül, arra az izomcsoporta hat.

2009. aug. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!