Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Írjatok dolgokat amik löketet adnak ahhoz hogy lefogyjak, bármi lehet , buzdító sértő csak végre hasson!

170/76,6


2012. nov. 20. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Amíg te magadban nem határozod el addig mondhat mindenki amit akar nem ér semmit. Esetleg vágj ki modellekről képeket amilyen alakot akarsz és tapétázd ki velük a falat meg néhány kövér embert is rakj oda hogy ha így folytatod olyan leszel.
2012. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de már fogytam 17 kg-t de most valahogy már nem motivál semmi, az is elmúlt ami régen.
2012. nov. 20. 19:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, valami akkor mégiscsak motivál ha le a karsz fogyni nem?
2012. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
keress egy 10emelete házat a lépcsöházban indulj el fölfelé,az elsö emeletig tippelek ameddig elérnél...fekvötámasz megy?guggolás?látod a saját tested képtelen vagy mozgatni..ha nem motivál az hogy fürgébben eljuss a-ból b.pontba,vagy egyáltalán kezdj valamit a kibaxott lusta seggeddel akkor rohadj meg:)mozdulj meg!!!!!!!!!!!!!
2012. nov. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
gyerünk, kapd össze magad és szenvedj, anélkül nem fogsz lefogyni, sőt hízni fogol.
2012. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
el kell magadban dönteni,hogy tényleg akarod-e, és biztatni magad,hogy képes leszel rá. persze ebben segíthetnek a körülötted lévők is úgy,hogy motiválnak téged,segítenek vagy tán egy barát akivel tudod csinálni az edzéseket, az is sokat tud segíteni. találsz a neten motiváló zenéket amik jobban inspirálnak még.;) sok sikert.
2012. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 FTommy válasza:

170/76.. fiu, vagy lány? Sztem felesleges fogyni. Fiuban normális, nőben szuper. ;)

" csontal csak a kutyák játszanak" .....

2012. nov. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak: azért ne túlozzunk már, kívánom neked hogy egy közel 80kilós barátnőd legyen aki 170 mgas, de férfiban még talán elmegy ha egy kicsit magasabb.
2012. nov. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem is tökéletes arány, nem kell fogynod. Mi a f@szért akar mindenki fogpiszkáló lenni. Fogjátok már fel, hogy nekünk férfiaknak nem ez kell.
2012. nov. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Senki sem beszélt fogpiszkálókról, azért néz már meg egy 170magas 80 kiló körüli nőt te szerencsétlen és azután beszélj. Én sem szeretem a fogpiszkáló típusú nőket, de a kövéreket sem, az ideális az kb 50-60 kg között van.
2012. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!