Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek ha valaki 3 max 4...

Szerintetek ha valaki 3 max 4 szelet teljeskiörlésű pirítóban sütött kenyeret eszik ebédre az mennyivel "fogyókúrásabb" mint 1 komplett ebéd?

Figyelt kérdés
Észrevettem ,hogy ezektől is teljesen jól lakok aztán egy bő 10est leszeretnék dobni,kenyérből max a barna illetve a teljes kiörlésűt eszem meg.
2012. nov. 28. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Jól laksz, de műanyaggal is jól tudnál lakni nem?


A tk kenyérrel semmilyen hasznos tápanyagot nem viszel a testedbe. Ami vitamin, ásványi anyag van benne az a gabonából nem szívódik fel, a fitátok, rostok megkötik.


Szénhidrát van benne, az pont "hizlal".


A táplálkozás pedig életfontosságú tápanyagok magunkhoz vétele kellene hogy legyen, hát a kenyérrel ez nem megy. Ezért van sok elhízott, tápanyaghiányos (minőségi éhező) ember.


Ajánlom inkább húsok, zöldségek fogyasztását, azok teljes mértékben táplálóak, segítenek egyenletesen tartani a vércukor és inzulin szintünket, mentesek a gluténtól, tejfehérjéktől.

2012. nov. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
mind 1 milyen kenyér kalória majdnem ugyan annyi ha teljes kiőrlésű ha fehér,szerintem jobb egy rendes ebéd mint a kenyér
2012. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mi az a normális ebéd, egy szelet "párolt csirkemell zöldségkörettel" - től semmiképp se fogyókúrásabb
2012. nov. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4 szelet kenyer approx 70*4= 280 kcal de en mar talalkoztam olyan kenyerrel is ami 50g volt szeletenkent... nos a kerdezonek... igen lehet hogy nem leped tul a kaloriadeficitet sot meg az is lehet hogy a merleg kevesebbet mutat de ebbe milyen tapanyagot talalsz amit a szervezeted fel tud hasznalni? megmondom SEMMILYET! Teljesen mind1 hogy feher vagy tk kenyer igy is ugy is szenhidrat amit dietaban csokkenteni akarsz kulonben ahogy mondtam lehet hogy a merleg szerint fogysz de a tukorben egyre halyasabbnak fogod latni magad ahogy az izmaid leepulnek es helyette ott marad a zsir mert ugye a szenhidrat raktaraidat allandoan utantoltod...amikor az lenne a cel hogy minel tovabb uresen tartsd hogy a szervezetnek a zsirhoz kelljen nyulnia... gondolkozz el ezen
2012. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!