Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Az miért van hogy sokmindent...

Az miért van hogy sokmindent kipróbáltam már de semmitől sem fogyok? Pl. Fogyókúrák, sport, hashajtó. Pedig 15-20 kg van rajtam. Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
orvos, dietetikus segítségét kérni, aki ha szükséges, beutal anyagcsere vizsgálatokra.
2009. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Olvasgass egy kicsit:

[link]

Legyél kitartó, 15-20 kg elég sok ha ügyes vagy hamar beindul a fogyás.

2009. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
170 cm vagyok és 80 kg körül, ez szerinted sok?
2009. aug. 23. 20:21
 4/11 anonim válasza:
72%
Szerintem nem kell fogynod ha a magasságodhoz nézem.De ha fogyni akarsz,max csak 5kg-ot,többet ne.
2009. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem kell???? Te vagy az első aki ezt mondja:) Ha komolyan gondoltad akkor jó:)De azért nekiállok.
2009. aug. 23. 20:31
 6/11 anonim válasza:
72%
Mindenkinek magának kell éreznie,hogy mennyire érzi jól vagy rosszúl a bőrében magát.Ha úgy érzed fogynod kéne,tedd azt,de semmiképp ne drasztikus eszközöket használj,és ne vidd túlzásba a fogyózást.Érezd jól magad.
2009. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Rendben van a táplálkozásod?

Napi 8kajálás, kevés kalória, sok fehérje 50-120g szénhidrát minimális zsír (persze nem esszenciális zsírsavakra gondolok), ezek megvannak?

Szedhetsz akármit, mozoghatsz akármennyit, ha nincs rendben a táplálkozás nem fogsz fogyni.

2009. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
73%
valszin lekell adnia mert én is hasonlo vagyok csak 5 cm-el magasabb rajtam is van felesleg :D 10-15 kilot leadni kemény én is azon dolgozom xD kemény diéta kell meg sok biciklizés ami jó hát kondizás is segit (tapasztalat)xD
2009. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy jól csináltad a diétákat?

Itt tájékozódhatsz a napi energiaszükségletedről: [link]

Az "ülő életmód" oszlopát nézd. És a kapott eredményből vonj ki 500 kcalt. Ennyit egyél egy nap.

Itt nézheted meg, melyik étel mennyi kcalt tartalmaz: [link]

Vedd figyelembe, hogy 2 liter cukros üdítő is 980 kcal!


Hashajtóval azért nem lehet fogyni, mert mire kijön hátul a kaja, végigvonult már rajtad, és felszívódott a nagyrésze.


Diéta mellé sportolj, de 27-es BMI-vel igazából óvatosan szabad csak ugrókötelezned és futnod, mert sérülHETnek az ízületeid. Ússz, biciklizz, Rubint Réka dvd-k.


A fogyást lassíthatják a hormonbetegségek, pl. pajzsmirigy alulműködés, de NEM akadályozzák meg. Nehezebb, de nem lehetetlen. Nekem is volt ilyen betegségem.


Sok sikert! :)


20:29-es, már megbocsáss, de a kérdező BMI-je 27,68, tehát túlsúlyos, nem egészséges, fenyegethetik az elhízottakra veszélyes betegségek. A 23-24-25-ös BMIseknek is nagyon vigyázniuk kell, hacsak nem sportoló (mint Rubint Réka), és tömör izomból van az a 23-as BMI.

2009. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kell csak 5 kilót??? Ez mondjuk testalkattól is függ, de tesóm 18 éves 173 centi 60 kiló és tökéletes alakja van. a 80 nemépp átlagos.
2010. febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!