Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi a véleményetek a 90 napod...

Rákocka kérdése:

Mi a véleményetek a 90 napod diétáról? Nehéz? és hasznos egy fogyókúra? Ma kezdtem bele de nagyon gondolkozom hogy abbahagyjam ma fehérje napom van és csak tojást ettem

Figyelt kérdés
ma kezdtem bele de nagyon gondolkozom hogy abbahagyjam-e?! vagy folytassam és ne adjam fel!!
2013. jan. 7. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Érdemes csinálni, elég hatékony.
2013. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
gyorsan hagyd abba és inkább olvass utána, hogy miért nem ajánlják...
2013. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én január 1-től csinálom. Nekem hasznos, mert fogyok tőle. Ráadásul, hogy ennyire megválogatom, hogy mit egyek, így felhagytam a nasizásokkal is és kezdem észrevenni, hogy kevesebb adag kajával is jól lakom.

Ha elfogadsz, egy tanácsot, akkor egy kicsit alakítsd át a diétát. Azt írod, hogy ma még csak tojást ettél. Nos, nekem úgy néz ki a fehérjenapom: reggeli 3 narancs, ebéd: sült csirke, természetesen kenyér nélkül. Vacsorára tej + tojás. Ebéd meg vacsora közt meg ettem egy kevés sajtot. Dolgozom és tanulok is, nem bírnám a koplalást :)

A diéta lényege, hogy mivel egyfajta élelmiszert eszel, azt könnyebben emészti meg a szervezet.

Víznapot még nem tartottam, azt majd egy lustulós hétvégére tervezem :)

Ha kérdésed van, akkor írj nyugodtan privátot :)

2013. jan. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

Fogytok tőle.3 hónap után abbahagyjátok,és visszaszedtek többet mint ami le ment.Felejtsétek el ezt a szar diétát.Nekem le ment 15 , és fél év alatt visszajött 25.

Ne csináljátok,csak 3 hónapos,egyáltalán nem jó.Pillanatnyilag hatásos,és ösztönöz hogy folytasd,de hülyeség az egész.

2013. jan. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 liladunszt válasza:
Nekem is...:S 1 és fél hónap alatt ment le 15 kiló 54 kiló voltam... most 78...
2013. jan. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!