Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nagyon sok kalória volt ez?

Nagyon sok kalória volt ez?

Figyelt kérdés

sziasztok!

már jó ideje fogyókúrázom rendesen.

minden nap 1 óra mozgás + egészséges étrend és semmi bűnözés (édesség)

viszont ma valahogy ezt megszegtem..

ettem egy kis nachost csilis szósszal, és 15 db mini csokis nápolyit..

hatalmas bűntudatom van, mert hát ez elég sok minden..

jó.. ma ezt letornázom, de akkor is..

megkérlek Titeket, hogy a negatív, illetve sértő válaszoktól kíméljetek, köszi!



2013. febr. 2. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:

nálam csütörtök éjjel sikerült egy ilyen, csokiból.


tudom, hogy nagyon rossz érzés, de próbáld reálisan nézni: tartod rendesen a diétát, mozogsz plusz egyszeri túlevéstől nem fogsz hízni, legfeljebb vizet tart vissza a szervezeted. ráadásul 15 mini nápolyi nem a világ vége, még az is lehet, hogy belefért a napi kalóriakeretedbe. és ha nem, már akkor sem tudsz mit tenni vele, megetted, nem lehet visszacsinálni, szóval nézz előre. folytasd, amit elkezdtél, helyes étrend, mozgás és ne ostorozd magad nagyon, egy kis bűnözés belefér, ha alapjáraton odafigyelsz az étkezésre. kitartást neked!

2013. febr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod, és kedvességed! :)
2013. febr. 2. 14:55
 3/6 anonim válasza:
15 mini nápolyi minimum 800 kalória és kb olyan 30 gramm cukor ami 15 kockacukornak felel meg,nyugi nem bántásképp írom le hanem felvázoltam !!
2013. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az infót!
2013. febr. 2. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted, mert én is hasonló diétát/életmódot folytatok, és bármikor, mikor becsúszik valami kis csoki/gumicukor, úgy érzem magam, mintha valami halálos bűnt követtem volna el. Pedig nem így van.:) Néha jó, ha kicsit kényezteted magad, de még jobb, ha van benned annyi erő, hogy lemozogd a feleslegesen bevitt cukrot:) Sok sikert, sok erőt:)
2013. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Így van! És köszi, Neked is! :-))
2013. febr. 17. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!