Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 13éves 161cm 67kg lány vagyok,...

13éves 161cm 67kg lány vagyok,90 napos diétával szeretnék fogyni kb 14 kg-t, szerintetek ajánlatos elkezdenem?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
NEM!! 13 éves vagy, ne kezdj bele mindenféle hülye diétába! Minden felnőtt szervezet más és más, nem biztos, hogy amitől pl. én lefogyok, attól egy másik is le tud! TE még gyerek vagy, tehát egy ilyen diéta ártalmas a számodra. Ha fogyni akarsz, akkor menj el a gyerekorvoshoz, vagy beszélj a testnevelési tanároddal, hogy mit tanácsol, mit egyél, mit sportolj? Ne feledd, neked még változik a tested, most lehet kicsit "duci" vagy. De azért nem hiszem, hogy kövér lennél. SPORTOLJ!!!!! Ne fogyózz!!!
2013. febr. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
mellesleg a 90 napos diéta is megérne egy misét... nemhogy 13 évesen fogyózni...
2013. febr. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Most is a 90 napos diétát követed (lényegében) és már 13 évesen szép eredménye van úgy tűnik.

A 90 napos diéta mire épül? 3 napon át szénhidrát evésre.. Na ez nálad is megvan!


Reggel felkelsz, péksüti, kenyér, zab, müzli? Valószínűleg pipa.

Ebédre tészta, krumpli, rizs? Alighanem pipa.

Vacsora kenyér? Ismerős?


Ez nem más mint a 90 napos egy átlagos napja, kivéve mondjuk a fehérje napot mert az szénhidrátszegény elvileg. De a 90 napos ha belegondolsz arra épül, amivel eddig is híztál.


Az embernek nem így kéne ennie.

2013. febr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nem!!!! Ilyen életkorban az egyetlen ajánlott ,,fogyókúra" a sport! Most vagy abban az életkorban amikor változik a tested, lehet, hogy pár év múlva csontvékony leszel! Én nem ajánlom.
2013. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
46%

Igazuk van az előttem szólóknak, de azért én adok néhány tanácsot. Saját tapasztalatból!

1. sportolj, a futás a leghatásosabb. Kevéssel kezdd, (5 perc a ház körül minden este), fokozatosan növeld.

2. csinálj sok mindent, hogy ne gondolj az evésre. (tanulás, barátkozás, séta, zenehallgatás, stb.) Legyenek programjaid, hogy étkezés után legyen miért felállni az asztaltól.

3. egyél 3 óránként egy kevés egészséges dolgot, hogy a szervezeted "megnyugodjon" hogy nem kell raktároznia, és hogy sose legyél olyan éhes, hogy rávesd magad a hizlaló dolgokra.

4. Minden étkezéshez egyél pár falat zöldséget, és mindennap egyél meg 1 salátát.

5. Igyál sok, kalóriamentes folyadékot.

6. Felejtsd el az édesítőszereket! Felborítják a szervezeted egyensúlyát.Ugyanígy a mesterséges porokat, fogyasztó turmixokat! Csak arra jók, hogy a pénzedet kicsalják, és aztán még kövérebb legyél.

7. Fogyasztó ételek: barna kenyér, zöldség, gyümölcs, natúr sült csirkehús. Ezekből bármennyit ehetsz, nem hízol el, sőt ha ez az ételed 90%-a, fogyni fogsz!

Fogd vissza a sófogyasztást.

8. Ha tényleg szeretnél 14 kilót leadni, EGY ÉVRE tervezz!

9. Ne feledd: ebben a korban van egy ún. "gyerekháj", ami egészséges életmód mellett 18 éves korodra lemegy. A súlyod könnyen kileng ilyenkor és ezért kerüld a szélsőségeket.

2013. febr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
uram atyám te honnan akarsz fogyni? el ne kezdj semmiféle diétát vagy fogyókúrát,mert tönkreteszed magad... ne akarj olyan lenni,mint amiket látsz a tv-ben,mert az csak csont és bőr,na meg photo shop! de ha már jól akarsz kinézni sportolj és egyél egészségesen!
2013. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KisCsibe13 válasza:
Szerintem se nagyon fogyózz, de egy tök jó programot ajánlok neked, ami erősít is: [link]
2014. júl. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!