Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Muszáj fehérje nappal kezdeni?

Muszáj fehérje nappal kezdeni?

Figyelt kérdés
Édesanyám elkezdte a diétát (egyszer már megcsinálta), és szeretném én is elkezdeni, de összehangolva, ezzel segítve a főzést, egymás támogatását stb. Ma döbbentem rá, hogy fehérje napja van, de addigra már megettem egy szelet rozskenyeret sonkával, vajkrémmel és megittam egy pohár narancslét. Így is elkezdhetem, ha ma már csak fehérjét eszem? Vagy holnap kezdjem keményítővel? Vagy inkább várjam meg megint a fehérje napot?

2013. febr. 15. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Jó esetben nem kezdtek bele a 90 naposba, ez intelligencia kérdése.


Ahogy nem vagy kenyérevő (amit reggelire ettél..) úgy a testednek nem keményítő és szénhidrát napokra van szüksége.. hanem hús és zöldség fogyasztásra. NEM MA KÉNE FEHÉRJÉT ENNED, HANEM MINDEN NAP, ÉS AKKOR NEM HÍZNÁTOK FEL! Holnap kezdd keményítővel? Most komolyan? A keményítő az az anyag, amitől hízik a hátsód, miért kezdenél azzal, ne viccelj már.

2013. febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 dieta ***** válasza:
45%

Ha van szénhidrát,keményítő és gyümölcs nap akkor ezek közül melyik nem szénhidrát.Ma divat az önsanyargatás.Azt viszont mindegy hol kezdet az a lényeg érezd megkínlódtál a fogyásért.

Viszont a változatos étkezés kínlódás nélkül eredményes, csak a magas cukortartalmú ételt,italt kell csökkenteni és a napi kalória menyisége legyen kevesebb 200-250 kalóriával vagy az izommunka legyen több.

2013. febr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

90naposban nem ezen kell görcsölni, valahol kezdd el a ciklust, mindegy, hol lépsz bele, bár nyilván nem úgy kell kezdeni, hogy jól bezabálsz.


Egyébként általában véve érdemes a napi szénhidrátot 10-13 óra környékén bevinni, amikor már felébredt a gyomrod, de még nincs este, gőzerővel dolgozza fel a cuccot.


Nem kifejezetten ide passzol, de azért ideírom ezt:

[link]

Ez inkább a különféle allergiák, diabétesz stb dolgokra van kitalálva, de egyrészt csinált többféle diétát az írója, másrészt a férjét lefogyasztotta elég szépen (ott éppen vérnyomásgondok voltak), harmadrészt sokat lehet tanulni belőle, hogy hogyan lehet úgy enni, hogy ne legyél tőle még éhesebb.


Egyébként gyógyszerész, úgyhogy még hinni is lehet neki ;-)

2013. febr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Egy gyógyszerésznek élből nem hinnék.


A paleolit táplálkozást találták ki betegségek terápiás kezelésére, fogyás segítésére, hogy az ÁLLANDÓ KEMÉNYÍTŐFOGYASZTÁS káros hatásait valahogyan kezelni lehessen.. ez mindent elmond, szerintem.

2013. febr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Felejtsd el a 90 napost és fogadd meg Harcműves tanácsait.
2013. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindegy melyik nappal kezded, ha utána tartod a sorrendet.
2013. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Harcművesnek van igaza!
2013. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, az emberi testnek nem őrölt gabonára van szüksége, hanem zöldségre meg húsra.
2013. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és 90 nap után mi van?
2013. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül úgy döntöttem, hogy inkább maradok a tészta- és cukormentes (amennyire lehet) étkezésnél, sok rosttal és fehérjével, napi többször keveset fogyasztva.
2013. febr. 23. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!