Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi a véleményetek a margarinról?

Mi a véleményetek a margarinról?

Figyelt kérdés
Belefér a diétába pl. a szívbarátnak meghirdetett margarin a reggeli pirítósomra? (ez az össz lisztfélékből bevitt CH-m mennyisége)

#fogyókúra #margarin #liszt #ártalmas élelmiszerek
2013. febr. 15. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy műanyag vacak. Akkor se egyél, ha nem fogyózol, nem egészséges.
2013. febr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Olcsó, értéktelen. Ugyan úgy mint a pirítós.


Elveszel egy nagyszerű alkalmat hogy értelmes tápanyagokkal lásd el a szervezetedet, helyette lassítod a zsírégetést és mérgezed magad kenyérrel. Nem éri meg sajna.

2013. febr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Én is így gondoltam, de egy barátom győzködött arról, hogy ez egészséges és belefér. (Sokat nem tud az egészséges táplálkozásról).
2013. febr. 15. 16:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem beleférhet időnként a diétába, ha nagyon hiányzik, de tök felesleges kalória. Akkor már helyette kenhetsz a pirítósra körözöttet, olvaszthatsz rá sajtot, süthetsz hozzá tojást, bedörzsölheted fokhagymával stb. Az, hogy "szívbarát", hát nem sokat számít. Jól hangzik, lehet dupla annyiért árulni, mint a simát.
2013. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Átállítom a reggelimet mondjuk rántottára valami zöldfélével vagy sonka, főtt tojás és salátára.Az jó lesz?

Gombával kapcsolatos vélemény? Pl. egy gombapörköltet lehet enni reggelire?

2013. febr. 15. 19:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Te nagyon jó dologba kezdtél bele, már látom.

Tojás, zöldségek, sonka, gomba reggelire, rögtön ehető! Meglesz az eredménye is.


Apropó, miért vagyunk a 90 napos kategóriában?

2013. febr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem tök véletlen. Biztos abban olvastam valamit, mikor eszembe jutott a kérdés. Nem szimpatizálok a 90 napossal.
2013. febr. 16. 07:12
 8/8 gungasam ***** válasza:
NEM!!! a margarin mesterséges vacak.Ilyen anyag a természetben nem fordul elő...A legelső margarin félék erősen rákkeltőek voltak még és a hatóságok csakis az éhínség elkerülése miatt engedélyezték a forgalmazását(Japán,1945)Később javult a minőség,Kb. olyan a karrierje mint a hormonális fogamzásgátlóknak, vagyis egyre jobb lesz de sose lesz egészséges!
2013. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!