Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lefogyhatok, ezzel a módszerre...

Lefogyhatok, ezzel a módszerrel (több lenn)?

Figyelt kérdés

Nyárra szeretnék szép lapos hasat, 160 centis, 50 kilós lány vagyok, egy olyan 5 kilót szeretnék leadni.

- Szigorúan csinálom a diétát

- Napi 20 perc ugrálókötél

- Napi 40 perc torna (hasra, csipőre Réka-torna)


Ezzel esetleg lefogyhatok egy hónapon belül?



2013. márc. 2. 12:32
 1/5 anonim válasza:
En 164 cm vagyok es 54 kg es en is szeretnek lefogyni nyarig.:) En tornazni szoktam napi 1 orat, ebbe beletartozik kb. 100 felules is. Mar 1,5 hete csinalom es elkezdett kockasodni a hasam, nagyon tetszik.:D Az ugralokotelezes meg eszembe sem jutott, szoval koszi az otletet.:DDD
2013. márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 poiu ***** válasza:
A mozgás jó, de étrend is kell.
2013. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is hasonlót csinálok, csak egy kicsit többet tornázom és kötelezem, mellette diétázom, de arra készülj, hogy lényegesen több tápanyagot kell majd bevinned, főleg, ha napi szinten mozogsz. 1 hónap alatt kb 3 kilót fogytam, de leginkább izmosodtam.
2013. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nahát milyen elszánt emberek,ugyesek vagytok én is szertnék fogyni nyárig ugy 5-6 kg és olyan nehezen veszem rá magam pedig tudom ha belekezdek aztan menni fog.
2013. márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nicholasz válasza:
a fontos a mozgas a lenyeg hogy megehetsz 8 pizzat de ha mozoksz leadod es aki azt mondja hogy az etrend a legfontosabb hulyezd le
2013. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!