Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés
szamikaaaa nevű felhasználó kérdése:

Keményítőnapom van és megettem ebédre egy tányér jól megpakolt rizibizit és olyan büntudatom van szerintetek túlzásba vittem?

most tornázok még 1 órát,és úgy gondoltam h vacsira eszek még egy kis rizibit de még estére is tornázok legalább 1 órát.

Keress kérdéseket hasonló témában: napos

2013. márc. 2. 13:15  Privát üzenet  

A válaszok
szerintem most hagyd abba a 90 napos diétát mert nem ér semmit... keményítőnap? tudod mi a keményítő? egy igen nehezen bontható poliszaharid és ennyi. semmi hasznos tápanyag csak energia ami szeret lerakódni zsír formájában

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2013. márc. 2. 13:34 Privát üzenet

A rizs gyakorlatilag keményítő.

A probléma, hogy azért híztál el, mert eddig is sok keményítőt (és vagy cukrot, tejtermékeket) ettél. A jövőben ugyan ettől fogynál?

A másik probléma, hogy érdekes módon a legtöbb keményítőforrás (nagy keményítő tartalmú növény) tartalmaz még olyan anyagokat, amik kimondottan károsak a bélfalunkra, ízületeinkre, gyulladásokat okoznak, kis mértékben de határozottan problémásak. NEM ÉTEL A RIZS, CSAK ÉHEZÉS ALATT. Na most te ezzel akarsz fogyni, következő a csokitorta lesz?

Hús, zöldség, tessék ételt is enni!

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2013. márc. 2. 19:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

jaa ez igaz köszi a választ amugy a rizibizi akkor nem kaja?és nagyon hízlal? a keményítő napon érdemesebb lenne enni főtt krumplit vagy párolt sárga répát?

# 3/5Időpont 2013. márc. 3. 12:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

mit javasoltok??? lécci segítsetek

# 4/5Időpont 2013. márc. 3. 12:26 Privát üzenet

De, étel a rizs is, csak ne várj tőle egészséges testet, fogyást, és készülj fel hosszú távon a benne lévő növényi toxinok (lektinek) ízület, bélfal károsító hatására.

Ugye a rizs távol esik a tengeri állatoktól, ilyen-olyan zöldségektől, gyökérféléktől, gyümölcsöktől, amiket a mi szervezetünk megfelelően tud megemészteni. Leginkább azt tudjuk javasolni, hogy ilyeneket egyél. A répa az gyökérféle, rögtön egy jó találat!

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2013. márc. 3. 16:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sok ezszénhidrát napra? Egy briós,1karaj pástétomos kenyér, egy rumba csoki,1csomag mogyoró/100g és egy tányér mákos haluska? 14L/80kg
Szét hidrát napon ebédre meg lehet enni egy tányér frankfurti levest?
Keményítő napon lehet enni főtt krumplit, vagy zsiradék nélkül sült krumplit? Holnap lesz keményítőnapom, és azért szeretnék gyors választ kapni!
Nagy gond hogy szénhidrát napon megettem egy tányér brassóit?
Nagy bűnt követtem el? Ma keményítőnapom volt (90napos diétában) És délután 4-5 óra felé éhes voltam, és megettem 2db héjában főtt krumplit megettem.
Keményítőnapom van, de csak kelkáposzta volt itthon. Ettem belőle, de nagyon éhes voltam, így ettem egy rántott csirkemellet. Most hogy legyen?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!