Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek ez jó eredmény a...

Szerintetek ez jó eredmény a 90 napos diétával?

Figyelt kérdés

12 napja csinálom a diétát. 170 cm vagyok, 77,5 kg-ról lefogytam 75 kg-ra. Mell:- 2cm, Derék: -1,5 cm, Csípő: -2cm, Comb: -1 cm, Kar:-1 cm.

Ez azt jelenti, hogy nem csak a víz jött le rólam, hanem zsírból is fogytam?

köszi a segítséget!!!



2013. márc. 3. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezeket a pár kg-t szerintem ne méregesd egy nagyobb wc-zés is vagy kevesebb víz fogyasztás vagy bármi lehet. Havonta elég mérni magad.
2013. márc. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

2 hetente akarom mérni magam, hogy legyen egy kontroll.

De gondolom a cm-ek teljesen függetlenek a WCzéstől.

2013. márc. 3. 13:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Valószínű ez már nem a széklet, sőt ez annak már sok, víz viszont lehet, de ez jót jelent amennyiben rendesen iszol vizet, ha víz akkor glikogénraktáraid ürültek, ez megszokott ha alacsony a szénhidrátbeviteled, ez is okozhatja pl a karod kisebbedését (de lehet izom vagy zsírvesztés is). Ha ugyanígy folytatódik akkor már valószínű hogy a nagyja zsír lesz.
2013. márc. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
garantálom neked, hogy ez nem zsír volt. de egyébként később sem lesz az, ha maradsz a 90 naposnál, csak a víz helyett az izmot fogja majd bontani a tested.
2013. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

90 napossal szinte kizárt,hogy elsősorban testzsírt adj le.

sőt.

ahogy szépen csökken majd az izomtérfogat,ezzel arányosan százalékosan nőni fog a testzsír%.

amiket meg írtál,az lehetne akár egy reggeli meg egy déli egy napon belüli mérés is.

2013. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Természetesen hetente 4x járok edző terembe, szóval emiatt nem aggódok.
2013. márc. 3. 18:08
 7/11 anonim ***** válasza:

:DDD

félreérted.

a fehérjemegvonás miatt fog megtörténni.

uh nem aggódnod kellene,hanem logikusan gondolkodnod,és ha már elmész edzeni,akkor tisztelni a belefeccölt időt és munkát és nem tönkretenni az egészet a 90 napossal.

[link]

2013. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nos, a célom nem az izmosodás, izomtömeg növelés. Már előrébb vagyok, mint eddig voltam, mert egyáltalán nem mozogtam. Nekem azért első sorban a háziorvos véleménye számít, de 1 hét múlva megyek vissza hozzá, és tájékoztat hogy is állunk.
2013. márc. 3. 19:23
 9/11 anonim ***** válasza:

fehérje nem csak azért kell,hogy izmosodj.

a legelemibb tápanyag.

megemelni diéta alatt meg azért érdemes,hogy ne abból fogyj,hanem zsírból.

ez a diéta a célja,a testzsírszázalék csökkentés,ami a 90 napossal érthető okokból nem tud megvalósulni,és komoly egészségügyi kockázattal is jár,pl cukorbetegség.

kalóriadeficitben meg alapból nem is lehet izomtömegben fejlődni,mert nincs meg az a tápanyag bevitel,amiből lehetséges lenne.

étkezési tanácsot meg olyantól fogadj el,akinek a teste és az életvitele az egyértelmű bizonyítéka a módszere hatékonyságára.

ha a házi orvosod egy hatvanas túlsúlyos nő,aki életében nem sportolt,most sem teszi,és te olyan szeretnél lenni mondjuk mint ő,akkor logikus,hogy rá hallgatsz.

amúgy meg ismerek több orvost,láttam sokat is a tévében nyilatkozni a témáról,de mindegyik egyöntetűen állította,hogy a két legnagyobb ostobaság ami divat diéták között létezik az a 90 napos és a káposztaleves.


a 90 napost extrém túlsúllyal rendelkező embereknek találták ki 180-200 pluszos embereknek,kórházi célokra.

2013. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
fogyókúrázni ostobaság. minden fogyókúra végén kevesebb lesz a tömeged, hiszen ha sanyargatod magad, persze, hogy fogyás lesz az eredménye. csakhogy ez nem oldja meg a problémát. fél év múlva a fogyókúrázók 99%-a kövérebb, mint a kúra előtt. gondolkozzatok már el ezen! vajon miért? gyökeres életmódváltozás a megoldás, nem az ötletszerű eszetlen fogyókúrák.
2013. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!