Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ma van szénhidrát napom és...

Szamikaaaa kérdése:

Ma van szénhidrát napom és most annyira fáj a gyomrom MINTHA LESZAKADNA A HELYÉRÖL olyan érzés szerintetek mitöl van ez?

Figyelt kérdés
reggel ettem 2 almát,és 2 kivit..fél12 fele ettem 1 db jóreggeltet és 1 snickers-et.és most vettem be a c vitamin tabletátt bő folyadkkal és megfájdult nagyon a gyomrom
2013. márc. 3. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem valami főtt ételt kellett volna enned. Meg szerintem a mai kajádra nem tett jót a hirtelen sok víz. Engem az szokott nagyon megterhelni, ezért egész nap sokszor kicsit iszok.
2013. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja értem köszi a választ akkor teis csinálod a 90 naposat?
2013. márc. 3. 12:58
 3/7 anonim válasza:
azért vigyázz a fogyókúrával veszélyes is lehet ha megerőlteted magad legalább is szerintem
2013. márc. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem is tudom, pedig tökéletes egy diétában a jó reggelt meg a snickers, fogalmam sincs, hogy mit hiányolhat a szervezeted! érthetetlen ez a 90 napos diéta mellett, hiszen olyan jól működik!

képzeld, az anyukám kolléganőjének a barátnője is így fogyott le 30 kg-ot, úgyhogy ez a legjobb megoldás!


gratulálok...

2013. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igén én is csinálom, nekem az orvosom ajánlotta, szóval én nem félek a diétától. 3 hetente megyek vissza kontrollra a dokimhoz, és mindig mindent megbeszélünk.
2013. márc. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
lehet hogy ezek savasak neked.
2013. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
öhm... 5-ös drága, az iróniát meg az i betűnél keresd a szótárban. vajon miért fáj a gyomra a kérdezőnek? mert az egyik legkárosabb diéta a 90 napos és az az orvos, aki ezt ajánlja, fogalmatlan vadbarom. azért mert egy szar diéta miatt fogysz x kg-t, attól még sem nem egészséges, sem nem hatásos! Az a jó "diéta", amit egész életedben tudsz tartani!
2013. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!