Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A Húsleves leve csak fehérje...

A Húsleves leve csak fehérje napon iható? ( 90 napos diéta)

Figyelt kérdés
Kommenteket várok...sürgős mert hétfőn kezdem a 90 naposat
2009. szept. 12. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
mielőtt elkezded olvasd el ezt: [link]
2009. szept. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amit itt küldtél linket azt valaki olyan marha irta aki nem fogyott le vele mert szarul csinálta....Szal ez az egész hazugság hogy a 90 napos egy elmebetegség...És sztem az elmebeteg aki írja...
2009. szept. 12. 15:38
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

Én mint dietetikus egy az egyben azt mondom hogy a 90 napos teljesen hülyeség.Amit fogyni fogsz az izom + víz vesztés...Én magam is kipróbáltam kísérlet képpen, fogytam is 15 kilót(túlsúlyos vagyok).A bibi ott van hogy elötte és utána is mértem testzsír százalékot és igen csak minimálisan csökkent a mutató.

Úgyhogy inkább válassz valami mást...

Üdv egy dietetikus!

2009. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

A 90 napos elmebetegség??

Akkor én a 23 kg-al mit fogytam:izmot és vizet??

2009. szept. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, csak fehérje napon iható a húsleves.
2009. szept. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Dieteikus létedre kövér vagy? Hozzád sem mennék tanácsért.A kérdezőnek: bármikor ihatod, ha kívánod, kivéve gyümi napon, de ha meg tudod állni az még jobb. Én 23 kg-ot fogytam, és nem hiszem el, hogy ez egy nulla, igenis hatalmas kitartás és erő kellett hozzá. Jobb volt, mint egy dietetikus hülye tanácsa, miszerint hagyd abba. Ne hagyd abba, csináld, kitartást és sok sikert!!
2009. nov. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!