Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Fehérjenapon miket lehet...

Szamikaaaa kérdése:

Fehérjenapon miket lehet enni? Azt tom hogy fehérjéket. De az inkább mit foglal magába? Mondanátok ERRE A NAPRA EGY ÉTRENDET? ELŐRE IS KÖSZÖNÖM

Figyelt kérdés
ne tudom hogy milyen legyen ezen a napon az étrendem mert iskolába járok.
2013. márc. 4. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

natúr csirkemell, hal, tonhalsali, sajt, joghurt, tojás


bár nem ajánlom a 90 naposat, én megjártam vele, többször rosszul lettem, és kétszerese jött vissza...

2013. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
túró, pulyka, csirke, hal, tojás, máj, sajt, sonka
2013. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%

Az ember hús és zöldségevő, gyümölcsöket általában még jól emésztjük, az olajos magvakat is, mértékkel.


Ezekből áll a napi étkezés, nem cukorból, keményítőből.. már ha jót akarsz magadnak. Ha nem akarsz jót, akkor 90 napos, hajrá..

2013. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz jót magadnak akkor inkább paleózz.:D
2013. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hol a többszörös tagadás?

'Ha nem akarsz jót magadnak, akkor ne paleózz.'


De ez az, egyen inkább egy kis tejet, jó sok cukorral meg kenyérrel. És zabpehellyel, meg némi kakaóscsiga ízű joghurttal, hiszen túl 'paleós' lenne ha nem enne ilyen genny mocskokat.

2013. márc. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!