Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Sikerulne? Mennyi ido alatt?...

Sikerulne? Mennyi ido alatt? Tartós lenne a fogyás? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

15 éves vagyok 165 centi 65-66 kg.

Le szeretnék fogyni 10-15 kilót,nagyon zavar ahogy kinézek..1 éve alatt szedtem fel tobb mint 10 kilót.

Mennyi ido alatt tudnék leadni 15 kilót vagy 10-et?

Rendszeresen mozognék és nem szegném meg a szabályokat.

Létszives a kérdésemre válaszoljatok koszi:) És a diéta ellenzokre nem vagyok kiváncsi.


2013. márc. 4. 21:57
 1/5 dieta ***** válasza:
Sajnálom de ellenzem a diétát.diétázni az diétázzon akinek gond van az egészségével és az orvos előírta.De ha jól értem te fogy ni szeretnél azt pedig nem diétával hanem az élelem energia tartalma és a szervezet energia felhasználása kötöz levő különbséggel tudod elérni.A divatos diéták csak nehezítik a dolgot ,igaz van miért panaszkodni és van akinek ez a lényeg mert már az elején eldöntötte ,hogy "én úgysem tudok fogyni.Legyen továbbra is változatos az étrended de csökkentsd maximum 20% al az energia bevitelt.Mellőzd a cukrot részesítsd előnybe a magasabb rost tartalmú ételeket így a mennyiség kisebb mértékben csökken. A túl gyors fogyás szintén okozhat egészségi problémákat ezért heti fél kilónál ne akarj gyorsabban fogyni.Mire lefogysz megtanulod szabályozni a súlyod így a fogyókúra után is tudod tartani az ideális súlyod tehát nemkel többé fogyókúráznod.
2013. márc. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sajnos nekem csak rossz tapasztalataim vannak ezzel a dietaval... 3szor kezdtem neki, max 1 honapig birtam, 5 kilot fogytam, de 8 jott vissza...

En eletmodot valtottam, odafigyeltem arra, hogy kevesebbet egyek, mozogjak, 1 ev alatt 15 kg-ot fogytam, de meg mindig hatra van legalabb egy 10es!

2013. márc. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit nevezünk diétának?

Én 2 hónap alatt 10et adtam le épp most.

Olyat eszem amit szabad, ami egészséges. És futni járok párszor.

Így 2 hónap alatt a 10 kg sima ügy volt

2013. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
165 cm, 56 kg vagyok. Én 4 éve nyáron 2 hónap alatt szedtem fel 8 kg-t. Azóta próbálok lefogyni. Hál istennek sikerült, máramennyire. Ugyan úgy ettem mindent, csak sokkal kevesebbet. Csokit alig. Kosarazok, zumbáztam is. Próbáld ki.:)
2013. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utolsó vagyok, 15 éves vagyok.:)
2013. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!